_ca_

Regisztráció dátuma: 2013. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. május 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garancia Le Chardon Et Le Marabout BB Krém

Garancia Le Chardon Et Le Marabout BB Krém
2018. február 24.

A leírás alapján erősebb fedést vártam tőle, de mégis nagyon megszerettem. Természetes hatása van, az apróbb színbéli egyenetlenségeket elég jól korrigálja, és teljesen természetes érzés viselni. Néha sminkalapként vetettem be, és így is bevált. Az illatanyag ellenére sem okozott érzékenységi problémákat, sőt, azt kell mondjam, hogy mintha javított volna a bőröm állapotán egy-egy stresszesebb időszakban.

The Body Shop Árnyalatszabályozó Cseppek

The Body Shop Árnyalatszabályozó Cseppek
2018. február 11.

A világosító cseppeket használtam. Az általam próbált hasonló termékek közül ez vált be a legjobban, bár a pipetta valóban használhatatlan, így egy kis tégelybe szoktam ebből és az alapozóból annyit összekeverni, ami két-három napra elég. Úgy veszem észre, nem nagyon változtat az alapozó eredeti állagán, főleg, ha egyébként nem nagy az eltérés, és csak keveset kell belőle használni.

Estee Lauder Advanced Night Repair Powerfoil Maszk

Estee Lauder Advanced Night Repair Powerfoil Maszk
2018. február 11.

Az ára finoman szólva is sokkoló, de rendkívüli alkalmak előtt mindenképpen javasolnám. Én az esküvőm előtt használtam el egy ilyen maszkot (darabonként is hozzá lehet jutni ott, ahol lakom), és úgy éreztem, hogy nagyon hatásos volt, megnyugtatta, hidratálta a bőrömet és mintha a ráncok és mélyedések is kevésbé lettek volna láthatók. Rendszeresen nem fogom tudni használni, de azért néha-néha érdemes egyet beszerezni belőle.

1 ÖSSZETEVŐ