cacti

Regisztráció dátuma: 2014. december 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. december 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Lee Stafford Dehumidifier Hajfény Spray

Lee Stafford Dehumidifier Hajfény Spray
2017. január 6.

Megmentőm azokon a bizonyos bad hair dayeken : ) Amikor olyan 'szállós' a hajam akkor egy pici fújásnyi egyből rendbe rakja és fantasztikus fénye lesz, pont mint a reklámokban. Ha hajvasalás után használom akkor egy nappal tovább egyenes marad a hajam és a párától is véd valamennyire. Egyik kedvenc hajápolási termékem.

Nuxe Reve De Miel Ultra-Gazdag Arctisztító Zselé

Nuxe Reve De Miel Ultra-Gazdag Arctisztító Zselé
2017. január 6.

A hideg idő beköszöntével az arcbőröm is egyre szárazabb lett, ezért úgy gondoltam ideje egy kicsit leváltani a régi mindenmentes arclemosómat, mert kissé szárított már. Ezt szereztem be helyette. Az állaga valóban zselészerű, alig habzik (nem is várom el tőle) nagyon finom virágos-mézes illata van, mindig jó kedvre derít amikor használom:) a hatása egy teljesen átlagos, gyengéd arclemosó szerencsére nem is szárít. Egy rossz szavam se lehet rá.

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél

Akneroxid 5 Pattanástalanító Gél
2016. július 4.

Csodaszer kategória: ) Szerencsére mostanság már pattanásaim nincsenek, néha előjön 1-2 darab kb. kéthavonta egyszer, már csak azokra tudom használni. Ilyenkor esténként csak a pattanásra egy pöttyöt teszek és másnapra láthatóan visszahúzódik, illetve ha nagyon gyorsan akarom eltűntetni, akkor naponta többször is használom és pár napon belül biztosan eltűnik. Mindenkinek ajánlom.