cakeorange2

Regisztráció dátuma: 2013. május 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana E-vitaminos Testápoló (Régi)

Isana E-vitaminos Testápoló (Régi)
2013. május 1.

Barátnőm ajánlotta a minap,mivel mindennap úszok, a klóros víz rendesen kiszívja a bőrömet és nagyon száraz,szinte viszket,de amióta ezt használom elmúlt.Plusz szépen elhalványítja a striákat is.Sok testápolót használtam és ugyanazt a hatást fejti ki ez,mint a a Garnier piros változata szerintem.Csak ez olcsóbb,így inkább ezt használom. Lehet,hogy nehezen szívódik be,de ez engem egyáltalán nem zavar.Ha már az ember foglalkozik a testével esténként,akkor adjon neki egy kis időd,amíg regenerálódik egy nap után. A tenyeremben folyós,de amikor a lábamra kerül besűrűsödik,ami nem gond.400ml 400 Ft.Jó ár.Az illata nem hivalkodó, szolid,tetszik.Páromnak meg végképp,mert puha lesz Tőle a bőröm.Mindenből pozitív,olcsó és hatásos.

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2013. május 1.

Hatásos nagyon száraz bőrre,de akár a leégett bőrre is.Nyáron,ha leégek,ezzel kenem be,másnapra pedig minden elmúlik.Jól hidratál.Elég folyós az állaga,de nem gond.Télen annyira nem szeretem,inkább nyáron,de ennek ellenére egész évben használtam a krémet.Plusz ez is jó arra,hogy halványítsa a striákat.Az illata kellemes,és a bőröm jó puha volt,amíg használtam.