Camilla_B

Regisztráció dátuma: 2013. február 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Miyo White Maniac Eyeliner Pencil

Miyo White Maniac Eyeliner Pencil
2016. április 5.

Nagyon fehér, nagyon erősen pigmentált szerintem. Nem karistolja a szemem, nagyon jó a világos festékek alá is. Maximálisan elégedett vagyok vele semmi hibát nem tudok írni, ami levonna 1 pontot is. Nagyon jó az ára és kézbe véve is érezni, hogy jó a minősége magának a csomagolásnak is.

Miyo Eye Do! Eye Shadow Base

Miyo Eye Do! Eye Shadow Base
2016. április 5.

Nekem tökéletes. Az ardecora emlékeztet, csak ez olcsóbb és szinte ugyan az a hatás, vagy teljesen ugyan az. Fenntartja a festéket, erősebb rajta a szín. Külföldön már próbáltam ezt a márkát és már akkor nagyon elégedett voltam vele, meg az árával is. Jó, hogy mostmár itthon is beszerezhető. Van tőle jónéhány termékem, habár ezeket még anno kint vettem, de a véleményem leírom róluk.

Miyo Hyaluronsavas Vitamin Komplex Alapozó

Miyo Hyaluronsavas Vitamin Komplex Alapozó
2016. április 5.

Nagyon bevált. Sokkal tömörebbnek látom tőle az arcomat és a színe egybeolvad a bőrömmel. Nincs extra nagy fedése, de pont emiatt szeretem, mert egyenletessé teszi, de mégsem látszik, nem ül bele sehova a bőrömbe. Hatalmas pozitív "csalódás", mert azt hittem, hogy nem lesz ennyire szép a bőrömön. A 03 nude árnyalatot és a 02-őt rendeltem. Általában mindig 2 alapozót veszek és ezeket keverem, ahogy változik az évszakkal a bőröm színe. Szóval aki olyan alapozót szeretne, ami nem maszkosít, feltölt, hidratál és üdévé teszi a bőr, annak szerintem ez tök jó lehet. Az ára iszonyú jó (1000 Ft alatt van). Sima rizspúderrel fixálom, de nem csillogó amúgy sem.