Capella

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. június 25.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Clean Fresh Laundry EDP

Clean Fresh Laundry EDP
2018. május 18.

Az illata tényleg egy az egyben a friss levegőn száradó tiszta ruha illata. Nyáron a nagy hőségben már csak ezt tudom magamon elviselni, bár a tartósságával nem vagyok megelégedve, ami a bőrömre fújva kb 2óra. Ruhán egy picit tovább tart.

Update: muszáj újra hozzáírnom és javítanom. Két év után újra vettem, most már 6-8 órának érzem a tartósságát a bőrömön... Nyilván nem a parfüm változott, nem tudom mi volt akkor velem amikor 2órát írtam. Szóval plusz egy csillag, azért csak 4 mert a Shower Fresh a kedvenc Cleanem és csak ő kaphat 5-öt.

Clean Shower Fresh EDP

Clean Shower Fresh EDP
2018. április 16.

Nem is értem miért nem írtam még róla. Nyári nagy kedvencem, 28fok felett csak ezt viselem el magamon. Reggel 5-6 fújás és egész nap friss, éppen a zuhany alól kiléptem illatom van, bevallom én a nagy melegben hiába tusolok, 5perc múlva szakad rólam a víz. Engem a klasszikus Head&Shoulders-re, vagy a Pantene samponra emlékeztet, az én bőrömön egy kicsit be is édesedik, de jó értelemben. Állandó tagja a kis parfümcsaládomnak:-)8-10órán át érzem magamon. 5*

Tesori d'Oriente Hammam

Tesori d'Oriente Hammam
2018. január 17.

Nagymamámnak vettem Karácsonyra Rossmannban, a White Musk volt neki és imádta, gondoltam most ezt kapja. Megszaglásztam azért, és rájöttem én is hogy a Cinemára hasonlít, amit imádok. Gyorsan be is néztem ide és örömmel látom hogy mások is így érzik. Ez marad nálam természetesen, Nagyinak veszem a harmadik fajtát ami nálunk kapható :-) Tartóssága nekem ennyi pénzért kiváló!