Catcatcat

Regisztráció dátuma: 2015. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. július 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Enrique Iglesias Deeply Yours For Her

Enrique Iglesias Deeply Yours For Her
2016. július 5.

Hellcall666 szétröhögtem magam a véleményeden, feldobtad a napomat 😂😂😂

Szóval a parfüm nekem is nagyon tetszik, van benne valami különleges amiért megfogott, lehet ez az édes citrusos illat ilyen fura egyveleg nekem, mert a citrus illatokhoz általában a frissességet kapcsolom, ez meg egy picit "fülledt" illat. Tartósnak lehetne tartósabb ezért csak 4 csillag.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. június 30.

Még mikor hideg volt nagyon kicserepesedett a szám, de olyannyira hogy vérzett és sebes lett. Semmilyen ajakápoló nem használt, aztán megvettem ezt a papírragasztó kinézetű valamit, hátha segít a helyzeten és komolyan ha nem én tapasztalom el se hiszem, hogy egy éjszaka alatt hogy rendbetette az ajkaimat! Aztán annyira oda meg vissza voltam érte, hogy reggel-este ezt kentem az ajkamra de jó vastagon, hát hiba volt :D rendszeres használattal pont az ellentetjét értem el a kívánt hatásnak és iszonyat mód elkezdett szárítani, szóval már csak akkor kenem ha nagyon vészhelyzet van, mert akkor tényleg csodákra képes :)
Próbáltam rúzs alapnak is használni, de arra nem vált be, ilyen ragacsos valami lett tőle a számon ahogy rákentem a rúzst, még akkor is mikor vékony rétegben kentem alá ezt a stiftet.
Mindent összevetve szerintem remek termék, megéri az árát csak tudni kell használni :)

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Radírozó Tusolózselé Mentával és Málnával
2016. június 30.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt! Isteni finom illata van, így nyáron kifejezetten hűsítő érzést ad :)
A hatása igazából nálam semmi extra, sőt szerintem a radírozó szemcsék csak dísznek vannak benne, mert nem ér semmit, de legalább nem szárít.