CatsOnCocaine

Regisztráció dátuma: 2020. április 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. április 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Revox Just AHA Acids 30%

Revox Just AHA Acids 30%
2020. augusztus 30.

Lehet az én bőrömmel van a baj. Tudom, hogy ha sok ezer év múlva jégbe fagyva, kővé válva megtalálnak, nem tudják majd eldönteni, hogy emberi hámszövet, vagy csizmatalp fedte-e a koponyámat, na de azért egy 30%-os AHA savas terméktől legalább egy minimális bizsergést vagy csípést kellett volna éreznem szerintem. Gondoltam, le sem mosom 10 perc után, adok neki fél órát. Aztán egy órát, aztán gyakorlatilag le sem mostam, és napi kétszer is használtam... És konkrétan nem történt semmi... hát persze, hogy nem, mikor mindenféle gyümölcskivonatok vannak benne csupán (30%), és ezeknek nyilván csak egy töredék része a valódi sav.
Már csak azért használom el, mert nem akarok 2490 forintot kidobni, ezért gyakorlatilag pácolom vele az arcomat reggel és este is... csak fogyjon el.
Ráadásul néha fel is habzik az arcomon, amit ettől a legkevésbé várnék el.
Na mindegy, szerintem ebben 30% semmi van valójában.

SEINZ. Szenzitív Dezodor Spray

SEINZ. Szenzitív Dezodor Spray
2020. április 26.

Ellentétben a Seinz síkosító állagú szemkörnyékápolójával, ezzel a cuccal teljesen meg vagyok elégedve. Nem kifejezetten "férfias" illatú (eleve mi a fa*zom az, hogy valaminek női meg férfi illata van... Azt fújjad magadra, ami tetszik), levendula és púder illat nem túl édes keveréke. Bár még nincs nyár, ezért nem tudom, mennyire hatásos, de eddig az a tapasztalatom, hogy sokkal kevésbé izzadok tőle... vagy legalábbis nem érződik.

SEINZ. Szemkörnyékápoló Gél

SEINZ. Szemkörnyékápoló Gél
2020. április 26.

Annyira akartam, hogy ez jó legyen. Főként azért, mert olcsó és dizájnos, és végre én is úgy érezhettem volna magam, mint akinek van pénze fancy dolgokra. De kib*ottul nem. Rögtön, mikor felvittem éreztem, hogy ez itt valami nem oké, hogy ez a mikroalgás cucc állagra valami rosszabb síkosítóra hasonlít. De gondoltam, nem baj, végül is sok minden indul rosszul, majd válik jobbá, amit síkosítóval csinálunk.
Ez nem. Két órán keresztül úgy éreztem, mintha összeragadna a szemem. Másodjára és harmadjára, kevesebb és kevesebb mennyiséggel is ugyanezt éreztem. Öntet a szopássalátára, hogy előbb-utóbb, inkább előbb kicsi, fehéres gélmaradékok gyűltek fel a szemem sarkában és alatta.
Lehet, hogy ez estére valakinek jó választás, és lehet nekem sem kellet volna belegázolnom az önbecsapás mocsarába, hogy ez majd napközben is jó lesz.