Catwoman94te

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2018. január 4.

head and shoulders+ez a csoda hajpakolás, kizárólag a haj végekre, Gliss Kur kifésülő spray, EBELIN ENTWIRRKÜNSTLER HAJKEFE,elkezdem szárítani a hajam , ha a hajszárítás közepénél tartok ,Avon vagy dm argánolajjal bekenem a hajam ,a közepétől a végéig, majd beszárítom. Hajvasalás előtt Avon hővédő spray-t használok , én a közepétől a végéig szoktam fújni azt is ,kivasalom ,megfésülöm ,a végére pedig egy kis avon-os hajvégápolót teszek. Hölgyeim, azóta mióta (főleg a fésü miatt )ez a hajápolási rutinom, nem töredezik a hajam , nem szabadulok még annyi hajtól , szép fényes egészséges hát közepéig érő hajam van, és festem . Nem feltétlenül kell minden hajmosásnál alkalmazni ezeket a termékeket, nekem is van hogy csak sampon+kifésülő spray, meg egy kis argánolaj, de azt mondom heti egyszer nem árt, ez mindenkire rá van bízva. Nekem ez előtt kb válltól hosszabb hajam nem volt, most végre egyre és egyre hosszabb. Remélem valakinek tudtam segíteni. Ezt a hajpakolást pedig imádom, újra és újra veszem. :)

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift

Rexona Biorythm Ultra Dry Deo Stift
2018. január 4.

Én nagyon szeretem. Szerintem teszi a dolgát, bár én mindig stift+spray kombóval indítom a napot. Az illata tetszik és nincs soha kellemetlen illatom.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2018. január 4.

Nagyon szépen eltávolítja a sminket , viszont mivel olajos sminklemosó ezért kizárólag a szemre érdemes csak használni, a többire pedig micellás víz vagy szappan , vagy mind a kettő.