cbf91XD

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. augusztus 19.
(!)

Tesztelésre kaptam, körülbelül két hete használom, napi rendszerességgel (korábban használtam már más márka niacinamid szérumát), esténként. Az állaga viszonylag sűrű, felkenés után hagy egy ragacsos érzetet maga után. Az első egy-két alkalommal felkenés után úgy éreztem, hogy a bőröm húzódik tőle ahogyan szárad. A ragacsos érzet miatt nem is rétegeztem rá semmit, úgy éreztem, hogy az már sok lenne a bőrömnek. A kellemetlen állag az egyetlen, amit fel tudok hozni ellene. A bőröm ugyanis reggelre pihe-puha lesz tőle, és összességében is sokkal szebb lett mióta használom. Amikor elkezdtem használni, voltak kezdődő pattanásaim, és megakadályozta a kifejlődésüket. Pozitívum számomra még, hogy illatmentes, alkoholmentes és könnyen hozzáférhető, és jó masszív a pipettája.

Garnier Fructis Papaya Hair Food Sampon

Garnier Fructis Papaya Hair Food Sampon
2021. július 25.

Jó az illata, régebben be is vált, de a legutóbbi két hajmosáskor iszonyúan viszketni kezdett tőle a fejbőröm.

La Roche-Posay Posthelios Napozás Utáni Hidratáló

La Roche-Posay Posthelios Napozás Utáni Hidratáló
2020. augusztus 14.

Elég durva az illata, és a nagy melegben nem szívódik be, szó szerint lefolyik rólam. Sajnos nem jött be. Szerencsére csak ajándékba kaptam belőle egy mintát.