Cencocica

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide
2020. szeptember 7.

Annak akinek rettentoen zsiros arcbore ez "megvaltas" a meleg honapokban. Instagramon ratalaltam az "okosszepegre" es az o ajanlasara kezdtem el hasznalni. Nyaron csak estere hasznalom, mert reggel a fenyvedovel mar sok. Szerintem ar ertek aranyban nagyon jo. Mentes minden vacaktol, jo a formula es pumpas kiszerelesu.

Bioderma Abc Derm Szájkörnyék Ápoló Krém

Bioderma Abc Derm Szájkörnyék Ápoló Krém
2020. szeptember 3.

Hetekig szenvedtem attól, hogy mindkét szám széle kivörösödött és égett. Mikor már azt hittem jobb...egy nagyobb harapásnál újra szakadt és lángolt. Nem tudtam az okát, de én már mindennel kentem. Aztán bementem egy belvárosi patikába, ahol a hölgy mondta, hogy sokszor szokott ez lenni A vitamin hiánynál, kicsit legyengült immunrendszernél. Tőle kaptam ajándékba egy mini termékmintát. Másnapra már javulást éreztem

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2020. szeptember 2.

Zsiros borukent nekem tokeletes lemoso. Reggeli es az esti lemosason kivul akar napkozben is hasznalom, ha kell pl nyaron. Ezzel a termekkel tudom, hogy nem szaritom szet az arcomat, hogy utana szerencsetlen mirigyeim megjobban termeljek a faggyut ... :D Az esti "double cleansingnel" ez elott a Nivea parfummentes olajos lemosojat hasznalom. Instagramon mindenkinek csak ajanlani tudom az "okosszepseget".