Cenguun

Regisztráció dátuma: 2018. február 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. február 6.
Bőrtípus: -

Megnézem

Kiehl's Creme de Corps Soy Milk & Honey Whipped Body Butter

Kiehl's Creme de Corps Soy Milk & Honey Whipped Body Butter
2020. március 12.

en ebbol a grapefruitos verziot hasznaltam.. tegelyben nem rossz az illata, de a testre felkerulve par ora utan konkretan buzlik. ezt atveszi az egesz agynemu/ruha. undorito ha megszarad. nagyon nem ajanlom, sajnos emiatt a haromnegyede konkretan ram rohadt, pedig tenyleg probaltam elhasznalni.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2020. március 12.

Nagyon zsirosodo, hatalmas pattanasokra hajlamos boromon rengeteget segitett. Sokkal szebb a borom, amiora hasznalom, leszed minden koszt. Ugy hasznalom, hogy sminket lemosom Bioderma sebium sminklemoso/arclemosoval, utana ezzel meg arcot mosok (keves is eleg). Utana arckrem (szinten bioderma/ the ordinary olaj. Masnap reggel attorlom az arcom megint az arclemosoval, es bioderma fenyvedot hasznalok utana. Ez a rutin kb eletmento nekem. Hegek is szepen tunedeznek el (sok volt es nagy). Eletem vegeig hasznalni fogom :)

The Body Shop All-In-One Alapozó és Kompakt Púder

The Body Shop All-In-One Alapozó és Kompakt Púder
2020. március 12.

Baratnomtol kaptam, legjobb puder amit probaltam (es magyaroszagon lehet kapni). Szepen fed, foltokat nagyon jol takarja, nem kezd el zsirosodni rajtam, de valoban kell ala krem, mert a szaraz reszeket nagyon kihozza. Imadom! En csak magaban hasznalom.