Chapshe423

Regisztráció dátuma: 2018. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2019. március 12.

2 hónapon vagyok túl. A hajam az égvilàgon semmiben nem vàltozott,kevésbé hullik ez tény de az összes többi hajvitamintól is ezt kaptam. A hajam sokat nőtt de nagyon csúnyàn törött ezért megy a kukàba...Babahajam nem lett több. Tapintàsra és kinézetre szintén semmi vàltozàs. 2 csillagot tudok adni mert nagyon dràga és semmivel nem lett jobb a hajam csak nőtt,amit gyanítok màskor is megteszi csak én mindig vàgok belőle vissza mert utàlom ha ronda töredezett a vége. Senkinek nem ajànlom mert pénzkidobàs. Visszatérek a Helia-D vitaminhoz,eddig az vàlt be a legjobban!

UPDATE:
Végéhez értem a 3. hónapnak...Lemértem,6 centit nőtt a hajam 3 hónap alatt. Ez gyakorlatilag 0. Vitamin nélkül is nő ennyit mert egyébként odafigyelek az àpolàsra és kímélem. Szóval tapasztalatnak jó volt de semmit nem ért! Maradt 1 csillag a végére.

UPDATE 2:
Több,mint 1 hónapja nem szedem és lemértem a hajam,mindenféle vitamin nélkül is miliméterre pontosan annyit nőtt a hajam,mint a vitaminnal!

Oriflame Univerzális Balzsam Fahéjolajjal

Oriflame Univerzális Balzsam Fahéjolajjal
2019. január 15.

Teljesen elvitt az illata! Valami álom! Örülök,hogy mindjárt kettőt is vettem látatlanba. Azt tudtam,hogy az egyik legjobb hidratáló mert a simát évek óta használom. Anyukám régen varázskrémnek hívta,mindent bekentünk vele. Este felkenek egy keveset és reggelre tökéletesen puha ajkakkal ébredhetek,csak ajánlani tudom!

Bebe Young Care Granatapfel Smoothie Tusfürdő

Bebe Young Care Granatapfel Smoothie Tusfürdő
2019. január 8.

Az illata valami csodálatos nekem! Egyébként nem vagyok tusfürdő szakértő de tiszta lettwm tőle,ez a lényeg. Az 5 csillag az illatra ment!