cheyenne

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. január 23.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express Szempillaspirál
2018. január 22.

Nagyon jó kis spirál, a mindennapi rutinom része. Akkor használom, ha természetes szempillákat szeretnék, szépen dúsít-hosszít, nem pereg le, nem folyik el, nem csomósodik. Alkalomra, ha erősebb sminket készítek, mást használok, de hétközben, egy finom sminkhez tökéletes, nagyon szeretem!

The Body Shop Matte Clay Alapozó

The Body Shop Matte Clay Alapozó
2018. január 22.

Nagyon sok alapozót próbáltam már, ez most egy ideje a kedvencem. Könnyen eldolgozható, és nagyon szép finise van, rajtam fent marad és matt marad púder és primer nélkül is nélkül is, ha sietek, csak így használom. Közepes fedése van, de építhető, és úgy elfedi a hibákat, de közben természetes, szép összhatású a végeredmény. És plusz pont, hogy teafaolajjal van gazdagítva, így napközben is ápolja a problémásabb bőrt.

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2017. november 9.

Nagyon szeretem! Szép szempillákat csinál, az egyik legszebb eredményt tudja, pedig már rengeteg spirált próbáltam. Nem kenődik el, nem pereg le, puhák maradnak a szempillák két rétegben is, könnyen le lehet mosni, dúsabbak és íveltek is lesznek.

Két dologra érdemes figyelni: Az első három nap türelmi időt meg kell adni, a felbontás után kb. ennyi idő, míg a festék állaga beáll. Addig tényleg csalódás, összetapaszt, stb, de érdemes türelmesnek lenni.
A másik, hogy nekem sok az a festék, amit a kefe felvesz, ezért mindig lehúzogatom előtte, de amúgy szeretem a kefét, pont jó formája, van, szépen lehet dolgozni vele.