Chirory

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Hugo Boss Deep Red EDP

Hugo Boss Deep Red EDP
2020. szeptember 20.

Vadóc és nőies illat. A nővérem tini kora óta ezt használja, rajta imádtam mindig is, ezért vettem egyet magamnak. Hozzá jobban illik, pont a szinte tolakodó, szexi érzet miatt, amit maga után hagy. Kevés is elég belőle, hogy igazi vadmacskának érezze tőle magát az ember. :) Pont olyan, mint amilyen a neve is. Mélyvörös.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2020. szeptember 20.

Testvaj lévén azt gondoltam, lágy állaga lesz és gyorsan beszívódik, de nincs így. Tömör, zsíros testápolóhoz hasonlít, ragacsos érzetet hagy maga után, nehezen szívódik be a bőrbe. Az illata kellemetlen, ahogy előttem írták, alkoholos. Télen lefekvés előtt próbálom majd elkenegetni, hogyha szárazabb lesz a bőröm, hogy hamarabb elfogyjon. A Bio felírat miatt úgy véltem, az összetevői miatt kipróbálom, de előbb kellett volna utána néznem. Nem fogom újravásárolni.

Neobio Sensitiv Sampon

Neobio Sensitiv Sampon
2020. március 15.

Nagyon megszerettem ezt a sampont, ezentúl csak ezt fogom használni. Nekem kimondottan tetszik a folyós állaga, és egyáltalán nem zavar, hogy nem annyira habzik. Dús, hosszú hajam van, heti egyszer mosom, így nálam egy flakon 3 hónapig bírja. A korpásodásomon sokat segített, és nem találom a hét végére olyan zsírosnak a fejbőrömet, mint korábban. Kicsit természetesebb hatásúnak tűnik tőle a hajam. Szerintem megéri az árát.