chleer

Regisztráció dátuma: 2020. február 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. február 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Oriflame Nomadic Her

Oriflame Nomadic Her
2020. október 5.

Ha kérhetnék egy illatot az Oriflametől amit gyártsanak újra, na az ez lenne. Pár hónapja intettem búcsút az utolsó fújásnak, azinte könnyesen dobtam ki az üvegcsét. Egyedi, jellegzetes illatához igazán hasonlót azóta sem találok.
A sötét titokzatos éjszakákat, erdők mélyén lapuló vadállatok között táborozó népek jutottak eszembe róla. Rettentő egyedi illata miatt mindig felismertem.
Ehhez egy elegáns, enyhén bőrös jellegű ruha vagy netán egy kötött ruha és az illattal elvarázsolt sok embert. Hiányzik nagyon.

Avon Rare Diamonds

Avon Rare Diamonds
2020. október 5.

Ez volt nekem AZ Avon illat, pedig kevés illatukat kedvelem. Azóta sem találtam amit ennyire szerettem. Erről az utazás, kirándulás, havas szibériai időből bekucorodás jut eszembe. Mivel ahol használtam extrém hideg volt, ezért a hóban utat törő virágocska jut róla eszembe. Rajtam tartós volt, olyannyira másnap is érezni lehetett a hajamon.

Avon Incandessence Glow

Avon Incandessence Glow
2020. október 5.

Egyik kedvenc illatom volt az Avontól. Bennem az ünnepi készülődés élményét hozza elő. Nagyon szeretem és nagyon sokan kérdezték meg, hogy mit használok, mert rendkívül kellemesen hat. Mivel rajtam inkább a kesernyés jegyek dominálnak, így nem túl hivalkodóan édes az illata és pár óra után enyhén buja csalogató virágos illata lesz. Imádtam.