chocco.channel

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Soap & Glory Love at First Blush

Soap & Glory Love at First Blush
2013. február 8.

Mint ismeretes a Soap and Glory-nak a csomagola miatt nagyon nehez ellenallni.

Ez egy pirosito, de nem akarmilyen.A kis dobozka egy compakt tukrot is tartalmaz, kivul rozsaszin es egy Ginger Rogers karaketru lany szerepel rajta.

Szoval a pirosito. A termek kulonlegessege, hogy ez egy sokszinu pirosito es osszkeverve nem csak szint ad, hanem fenyt is leven ezustos szint is tartalmaz. Tenyleg nagyon jol mutat es akarmekkora mennyisegben kened fel, termeszetes hatast kolcsonoz.

Egyetlen hatranya, hogy nagyon nehezen veszi fel az ecset leven az allaga nagyon kemeny igy tobb idot kell a az ecsetfelvitelre szanni, de abszolut megeri.

Viszont emiatt en szemlyszerint maradok a jol bevalt Lancome-omnal, de akit nem zavar, h a felvetele tobb idot vesz igenybe annak nagyon ajanlott:-)

Collection 2000 Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer

Collection 2000 Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer
2013. február 8.

Ez egy concealer mint a neve is mutatja, celja, hogy eltuntesse a szem alatti karikakat, sotetebb foltokat. 3 arnyalatban kaphato, en a light-ot valasztottam. Teljesen eltunteti a sotetebb karikakat, nagyon jo fedest biztosit es relative sokaig az arcon marad. Allaga konnyu, jol kenheto. Szinte minden alapozoval hasznalhato.

Ez a termek nagyon nagyon olcso (kb. £4 font angliaban) es ha valaki tul tud lepni a sznobizmusan es szeretne kiprobalni valami egeszen mast a vilagmarkak helyett, akkor ez a termek nagyon ajanlott. Nekem idobe telt amig raszantam magam, leven nalam nagyobb smink sznob-ot velhetoleg meg nem hordott hatan a Fold, de egyaltalan nem bantam, sot.

Megtartjuk:-)

Nagyon sok no a concealer-eket osszekeveri a highliterekkel. A concealer funkcioja a fedes,a highlitere a kiemeles.

Ergo az YSL Touche Eclat nem fog elfedni semmilyen karikat, viszont ragyogova varazsolja az arcot, de kell hozza egy karika elfedo ami jelen esetben a Color 2000.

Funkcional a Touche Eclat-al, de erdemes varni amig a Color 2000 kicsit megszarad es utana felvinni a highlighter-t.

Zsenialis termek, abszolut ajanlott.

Revlon Photoready Perfecting Primer

Revlon Photoready Perfecting Primer
2013. február 8.

Ez egy primer, es fantasztikusan jo vetel. A rancokat majdnem h teljesen eltunteti, kisimitja a bort, egyenletesse teszi a szineket, a kisebb vorosseseget pedig elfedi. Nagyon konnyu, olyan mintha egy masodik bor lenne az arcon. Ha valakinek nincs nagyobb borproblemaja egy ket rancon kivul es egyenletlen a bore akkor ezt alapozo nelkul is lehet hasznalni. A porusokat teljesen feltolti es a smink sokkal tovabb marad az arcon.

En Lancome Teint Miracle alapozoval fedem, de nyilvan ez mindenkinel valtozo. Harmonizal barmilyen alapozoval es lathatatlan.

Egyetlen kifogasolhato pontja az a szaga. Nem szornyu es miutan felkented nem lehet erezni en viszont nem szeretem, de nyilvan ez en vagyok.

Mindenkinek nagyon ajanlom.

Angliaban ez £11 font es nem tudom a forint arfolyamat de kb.3000 forint korul mozog. Kozepkategorias termek de siman felveszi a versenyt dragabb tarsaival.