Chrisse

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2019. január 22.

Nem használom minden alkalommal arcmosásnál.. általában heti 1- maximum 2 alkalommal, leginkább egy kis arctisztító kefécskével masszírozom a bőrömbe 1-2 percig majd lemosom, ritkán használom "arcmaszkként"( nekem az jobban bevált ha lemosom 1-2 perc alatt). T vonalam problémás így arra szoktam használni, az arcom bőre norm. így azt szárítani szokta, viszont a zsíros és pattanásos részekkel szépen bánik. A nagy gyulladt és kisebb pattanásokat melyek pirosak "csillapítja" és szünteti a pirosságot. Nekem nagy kedvencem, többször is újravettem már:)

Isana My Dear Coconut Duschpeeling

Isana My Dear Coconut Duschpeeling
2019. január 22.

Kicsit mű az illata, egyebekben szeretem a kókusz illatot, de ez annyira nem jött be. Az illatán kívül remekül teszi a dolgát, illata miatt 4 csillag :)

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches

Isana Young S.O.S. Anti-Pickel Patches
2018. április 17.

Vére valami ami tényleg csökkenti a gyulladt nagy pattanások méretét, lehúzza a gyulladt területet, szépen rátapad egész éjszakára a felületre, és használ is :) Szuper, olcsó, és egy újabb csomaggal szereztem be Glamour napokon :) Szerencsére nincs sok pattanásom elég ritka, így nagyon sokáig elég egy csomaggal.