Christal

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta
2016. december 3.

Egy honapja szedem ezt a kapszulat, reggel es este 1-1et a marka omega3 kapszulajaval egyutt es nem tudom egyedul ez, vagy a ketto egyutt, de irto jok a boromnek. Alapbol zsiros borom van de sose volt sok pattanasom, viszont a fogamzasgatlo abbahagyasa utan tele lettem nagy, kinyomhatatlan es fajdalmas pattanasokkal. Csomo dolgot kiprobaltam ra, de semmi nem hatott... ezt kiveve!! Olyan gyonyoru lett a borom, hogy ra se ismerek! Szepen kitisztitotta, szep egyseges szinu lett es en a kezdodo rancaimon is azt veszem eszre, hogy halvanyitott, sokkal kevesbe latszanak (csak 29 vagyok, tehat amugy se veszesek, inkabb a homlokomon van kicsit melyebb mimikai ranc, de kevesbe lathato az is) a zsirosodason nem segitett, ezert az egyert tovabbra is hasznalok alapozot, de en aki smink nelkul sehova nem megy, komolyan elgondolkodtam, hogy nem sminkelek, mert olyan szep. A kormom amugy is eros, igy azon nem vettem eszre valtozast, es egyelore szerintem a hajam se no gyorsabban tole, bar most az is nagyon szep fenyes es hidratalt, de nem mondom, hogy ez is ennek a muve. De a borom miatt nekem ez abszolut 5 csillag!

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2016. július 9.

Unokatesóm évek óta ezt használja és annyit dicsérte, hogy muszáj volt kipróbálnom! Hát tényleg egy csodaszer!!!! Este zuhanyzás után és reggel munkába indulás előtt kentem magamra, semmi mást, csak ezt és este fel 8kor mikor haza értem se a ruhámon nem látszott egyetlen folt se, se pedig rajtam nem érződött a deo illatán kívül semmi se! Mintha most zuhanyoztam volna! Erre eddig egy deo, stift vagy a kettő kombinációja sem volt képes!! Sose szerettem a golyós dezodorokat, de ezt imádom!!! Nem ragad, gyorsan szárad, nem hagy sárga foltot, az illata szerintem nagyon kellemes, a hatása tökéletes, beton biztos! Soha többé nem használok semmi mást, hiába kicsit borsos az ára, mindenképp újravevős!

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2016. június 23.

Kis kiszerelésben vettem meg először, mert már annyi jót olvastam róla, hogy kíváncsi voltam. Először kicsit bizonytalan voltam, hogy vajon mi lesz ebből, mert irtóra befehérítette a hajam, igaz nem is vigyáztam hogy csak keveset fújjak. Gondoltam, ezt ki nem dörgölöm a hajamból potmentesre. Plusz a szaga is borzasztó fullasztó volt. DE!! Aztán estére fent hagytam, reggelre szinte teljesen eltűnt a fehérség a hajamból. Biztonság kedvéért törölközővel átdörgöltem és az eredményről senki meg nem mondta volna, hogy nem épp akkor mostam hajat!!! Sehol egy porszem, egy fehér folt, a hajam nem tapasztotta össze egyáltalán, mintha semmi nem lett volna ráfújva. Nem mattította be, gyönyörű fényes és selymes maradt tőle a hajam. Naponta kell mosnom hajat ha nem szárazsamponozok, olyan hamar zsírosodik és a többi szárazsamponnál másnap délután/este már szintén kezd gáz lenni, ezzel még a 3. nap reggelén sem volt annyira vészes, de nem mertem még egy napot bevállalni, igy azert megmostam már. De valami hihetetlen volt számomra!!! Ilyen szép eredményt egyetlen szárazsampon sem csinált még! Most vettem 2 flakonnal is a teljes kiszerelésből, bár ezúttal az original-ból, ha az nem olyan jo, mint a cseresznyés, akkor ebből fogom betárazni és többé nem is vagyok hajlandó más fajtát használni :))) nálam abszolút csodaszer!!