ciaooanna

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló

Blistex Málna és Limonádé Ajakápoló
2012. szeptember 9.

Nekem nagyon bejött, tényleg nagyon hidratálja a számat. Leginkább úgy használom, hogy este egy fogkefével, vagy egy vizes törülközővel átsúrolom az ajkamat és éjszakára bekenem vele a számat. Reggelre nagyon szép selymes és puha lesz tőle. Nekem az illata is nagyon tetszik. Csak ajánlani tudom mindenkinek.:)

Gliss Kur Ultimate Volume Azonnali Hajdúsító Sampon

Gliss Kur Ultimate Volume Azonnali Hajdúsító Sampon
2012. szeptember 9.

Egész jó kis sampon, tényleg dúsított a balzsammal együtt. Viszont ez a szilikon mentes formula egyáltalán nem jött be, mivel olyan volt a hajam mintha nem, hogy nőne de egyre kevesebb hajam lenne.

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray
2012. szeptember 9.

Elég vékony szálú a hajam ezért próbáltam ki. A sampont és a balzsamot nem vettem meg hozzá mert nekem nem tetszett hogy szilikon mentes. Az elején nagyon dicsértem mindenkinek, mert tényleg látszódott a hatás, nem volt ragacsos, nem nehezítette el a hajamat, tényleg selymes és puha volt tőle a hajam. Viszont kb. úgy az 5. használat után észrevettem hogy a használat után 2 nappal nagyon elkezdett zsírosodni a hajam. Próbáltam hogy kevesebbet fújok a hajamra de így sem működött, úgyhogy most teljesen leálltam vele.
Szerintem egész kis jó termék lenne, de nincs kedvem 2 naponta hajat mosni.