cicaa

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Clear & Matte Alapozó

Essence Clear & Matte Alapozó
2013. január 18.

ennél szarabbat keresni kell :)

Rimmel Renew & Lift Alapozó

Rimmel Renew & Lift Alapozó
2013. január 18.

jézusom ennél az alapozónál tényleg nincs roszabb!
undoritó fedéééés.. csoki barna szín.. köszönöm nem kérek belőlle ;)

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2013. január 18.

ejej, kifogyott az én csodás ASTOR alapozóm, elmentem a boltba, nem volt olyan szín ami nekem kellett volna 001..
nem mintha világos bőröm lenne, de nekem valahogy az jött be:)
szóval.. muszáj volt vennem valamit, nagy bajba voltam , másnap születésnapra voltam hivatalos.. : S nézegettem a boltban, próbálgattam a színeket, egy igazán szép szinűt sem találtam.. szinte mind sötét volt a csuklólom, megláttam ezt az alapozót.. TESTERT próbálgattam úgye, 50-es szín.. ooh mondom tökéletes, hazavittem örültem végre, jobbat is vettem mint amilyen alapozóm volt.. hát gyerekek sajnos nem.. az alapozóval magával nincs bajom de ezek a színek hihetetlenek.. nem afrikaiaknak gyártanak tudtommal;)
50-es szín a kukába landolt.. elment 5000 forintom a semmibe, másnap nagyon kellett volna már valami , elmentem újra a boltba ( kicsit sem néztek már hülyének ) semmi nem volt, az ASTOR kedvencem sem:( vettem még egy ilyet !! 45-ös a legvilágosabb színben amit a boltban lehetett kapni ! otthon kipróbáltam.. nem olyan rossz, de mintha sötét lenne, felkentem másnap.. jézus anyám!!!!!!!!!! mindenki hülyének nézett:OOO most komolyan EZ MOST KOMOLY HOGY NINCS EGY NORMÁLIS SZÉP VILÁGOS ALAPOZÓ:( ??
amúgy nem rossz, csak a szín.. levonnám az összes csillagot de legyen 3.