Cicafül

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Head & Shoulders Extra Volume Shampoo

Head & Shoulders Extra Volume Shampoo
2014. március 3.

Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajamat még tovább zsírosította. Mosás utáni nap máris borzalmas, a töve annyira zsíros és amióta használom, méginkább korpás. Nekem nagyon nem vált be -.-

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2013. november 10.

Elkeseredésemben vettem meg ezt a pakolást, de az itt lévő vélemények meggyőztek, hogy talán segíthet. Most melíroztattam a hajam (2 napja), de baromi sokáig volt rajta a szőkítő szerintem és meg is lett az eredménye. Tegnap megmostam. A szőke tincsek iszonyú gubancosak, törnek le, hullanak ki és vizesen gumiszerűen nyúlnak. Azt olvastam a keratin talán segíthet nekem és nem törik le a hátközépig érő hajam, vagy nem kell levágni. Eddig 1x használtam a pakolást és bár nehéz volt a fésülködés, szárazon nagyon szép puha, selymes és fényes tőle a hajam. Várom a fejleményeket, írok majd update-et. Addig is nagyon megköszönném ha ajánlanátok más bevált terméket is ilyen hajra! Mindenképpen meg szeretném menteni. :)
Update: levágatni ugyan nem kellett a hajam szőkítés után, ebben segített, az elején szépen táplálta, pótolta a nedvességet. Most viszont azt mondom a latte 10x jobb, ugyanis ez a keratinos hajmosás után széppé teszi a hajam, de másnap szörnyű. Száraz és kb. olyan mint a kutya szőre, szanaszét állnak a hajvégeim és be is hullámosodnak. Szerencsére már csak egy kicsi van a doboz alján, azt még elhasználom de újra nem veszem.

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2013. augusztus 24.

Könnyû a felvitele,természetesen egységes tõle az arcbõröm,szêpen fed,de mégis lélegzik alatta a bõröm. Egy tubus nagyon sokáig elég. Ami viszont negatívum hogy púder hasznâlata mellette is ki-ki fényesedik az arcom + megfelelõ árnyalat sincs nekem belõle.