cicavirag

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2013. június 16.

jaaaaj, nekem nagyon nagyon nem jött be! :( egy árnyalattal sötétebbet vettem, de ez még nem is baj, volt már rá példa. de ez olyan csúnyán elmászik a nap végére! pedig fixálom púderrel. hazaérve egy részen van alapozó, egyik részen "üres"! nekem nem is fed rendesen! :( :O még a glamour napok keretein belül vettem, a jó vélemények hatására, de nagyon megbántam (bár valahogy majd elhasználom) , én maradok a bourjois-nál! :(

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2013. május 25.

a marionnaudban vettem meg az akció keretein belül. nagyon cuki a csomagolása, bárhol elfér! az illata, fúúú :) imádom. de valami nem tetszik benne.. eddig alverde-t használtam, azt könnyebb volt felvinni, míg a bourjois-nál többször kell, hogy látszódjon is valami.! :| és a mini ecsetet sem használom hozzá, nekem azzal nem sikerül szép eredményt elérni! :( kap tőlem 4 csillagot, mert nem bántam meg, hogy megvettem :)

Bourjois Healthy Mix Alapozó

Bourjois Healthy Mix Alapozó
2013. május 3.

nekem tökéletesen bevált, már csak a legvilágosabb színt kaptam le a polcról a mülleres akciónál, de mivel télen nagyon hulla a színem, tökéletesen illik a bőröm színéhez. a fedése nem tökéletes, de a catrice korrektorával, kiegészítik egymást. az illata nekem nagyon tetszik. nekem új, hogy mutatja mennyi van még benne :) kár, hogy kifutó termék. emiatt muszáj megvennem a serum-ot is, ha ez elfogy :)