Cicc1234

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2021. október 8.

Nem nagyon vagyok BB krém párti, de ezzel tettem egy próbát. Látatlanban választott 23-as árnyalat illik a nem túl kreolos bőrömre, szépen fed, de azért korrektort elbírom még alatta, főleg karikákra és bőrhibákra. Nap végére azért kopik, érdemes bátran púderezni, főleg zsírosabb bőrűeknek. Szerencsére problémát, irritációt nem okozott.

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel

Signal Integral 8 Nature Elements Szájvíz Aktív Szénnel
2021. október 8.
(!)

Szintén tesztelésre kaptam: az íze nagyon kellemes, én nem nagyon szeretem a marósan mentolos termékeket. A tisztaságérzés nekem megvan, és tetszik, hogy ez a termékcsalád figyel a természetes, újrahasznosítós témákra - bár a legjobb az lenne, ha ez lenne az új normális. :) Összességében elégedett vagyok vele, de szájvízhez képest kicsit drágállnám.

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém

Vademecum Bio Natural Whitening Fogkrém
2021. július 20.
(!)

Tesztelésre kaptam: először is nagyon szimpatikus, hogy vegán. Fogkrémben még nem nagyon sikerült ilyenbe belefutnom - de szívesen fogadok tippeket, ha van más vegán fogkrém is a piacon. :) A nagyon mentolos fogkrémekhez gyenge vagyok, tehát azzal sincs problémám, hogy nem marja szét a szám. A fehérítéshez lehet, hogy még kell idő, hogy kiderüljön, mit is tud, de átlagosnak tűnik. Az alkoholtartalom viszont számomra is furcsa.