CiccuMiccu

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. december 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2020. január 18.

2019. október 10.

Nahhhát…! Ezek ilyet is tudnak? Utoljára a Champagne-nyal dobtak hatost, lássuk most mi van.. Uff...kábé ugyanaz a hatás. Nagyon jellegzetes, nagyon markáns, nagyon nem mindennapi. Az eleje csodás forgószél, a közepe narancspánt a homlokon, kissé szorít, mikor már nagyon erős és nagyon sok, akkor kibontakozik maga az illat… és napokig ül a füled mögött a kis polcon.
Nekem túl szofisztikált, viszont a környezetem odáig van érte. „Parfüm családi és társasági összejövetelekre”. 30 ml-re mertem befizetni. A többit meglátjuk...

2020. január 18.

Well, well, well... orientális férfi illat...hát akkor már értem miért dicsérgetik rajtam még a nők is 😊 jajj, ez nagyon vicces 😁

Lassan el is köszönök, jó volt veletek, köszi a sok tippet, részletes leírást és a rövid életrajzi betekintést!
Rengeteg parfümöm van, de most azt hiszem megvan a perfect match, de inkább leírom őszintén a nyers igazságot: ez a parfüm levadászott engem és gazdatestként használ, azóta is. Szomorú, de így van.
Az indítás továbbra is levesz a lábamról, de elég hamar földhöz is ver miszter Narancsvirágos Jázmin Levendula, ami nagyon kemény 1,5 órát jelent minden alkalommal, majd jön a +24 órás egyre gyengédebb ölelés.
Ennél többet parfüm nekem már nem tud nyújtani 😁

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT

Thierry Mugler Angel Eau Croisière EDT
2019. július 12.

Hát nekem is megvan a sárga angyal élményem!
Egy fújás egy szippantás és kész voltam. Komolyan azt hittem elájulok...! Annyira jó volt 😋🤩 !! Ha nem a pénz nélküli rutin felderítésen történik mindez, azonnal sikítva rohanok a kasszához és lihegve fizetek 😊

Most egy fotelben szedem össze magam. Teljesen kiütött...annyira jó...csak tudnék újra egyenesen járni...rögtön mennék érte....vissza.

Lécci ne vegyétek meg, visszajövök érte!
Puszi

Zuram értem jött, kiszedett a fotelből és azonnal megvette. Hogy nyugtunk legyen. Nekem a parfümtől, neki meg tőlem. Akkor még nagy légtérben mozogtunk. Csak a hatást konstatálta. Az illat csak később ért el hozzá. Szerinte brutális. Ki kellett lógatni a kezem a kocsiablakon, ezen nevetgéltünk hazáig, (hahaha 2 bolond 1 pár) és külön kérte, hogy ne mozgassam. Otthon a gyerek plüssállatával az orra alatt mászkált, az volt az oxigénmaszk.
A szomszéd macskáinak is az orrukhoz tartottam és szó szerint kinyúltak ☺ bárhogy lehetett őket simizni, és mind hagyta magát 😁

Na, komolyabban. Mindenki kap egy plusz pontot aki kiemelte a mangós vonalat és el tudta határolni az alap kék szagtól. Köszönet néktek! Mert kérem szépen itten nincsen ám jázmin meg gyöngyvirág meg szantál meg mósusz meg ámbra meg a fene tudja mi még! Ezek hála Istennek mind kimaradtak a sárga angyalból. És így is ütős és még a fülem is zúgott tőle. Nagyon boldog vagyok, hogy megkaptam! Bár szigorúan csak munkahelyi és kültéri használatra engedélyezett.☺

Cartier La Panthère Édition Soir EDP

Cartier La Panthère Édition Soir EDP
2019. május 13.

Csak nem bírtam ki, ki kellett próbálnom ezt a párduckát is.

Borzasztó.

Ez a fekete párduc egy mosdatlan szájú pimasz hülyegyerek aki apu pénzét költi.
Hazafelé végig mellettem ült, de nem ám lábnál, hanem fent az ülésen. Végig nyalogatta a nyakam és vicsorgott a többiekre. Éjjel mikor a másik oldalamra fordultam, szinte ráfeküdtem. Reggel is ott nyújtózkodott. Képtelenség ignorálni és társaságba menni vele.
Roppant erőszakos és durva. Ha a lezsernél az időtlen elegancia sejlik fel, akkor itt a határtalan arrogancia. Nem kell.