Cicmic

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém
2015. január 20.

Csak egy termékmintát kaptam belőle anyától, de egy hétig kb elég volt! Nekem az illata nagyon tetszik, az állaga könnyű, gyorsan beszívódik, nem ragadok utána, és szerintem jól is hidratált. Pattik terén nem tudok biztosat, nem hinném, hogy szaporította őket, de rövid ideig használtam, szóval ez nem mérvadó. Nem vagyok túl nagy Avon rajongó (kivéve Pur Blanca parfüm :P), és mostanában a természetesebb cuccok felé orientálódok, így megvenni nem fogom. Ettől függetlenül nem rossz krém! :)

Balea Arclemosó Tonik Mandulavirág Kivonattal

Balea Arclemosó Tonik Mandulavirág Kivonattal
2015. január 6.

Tegnap vettem meg (600,-) de jaajj, gondolhattam volna, hogy ragacsos! >:(
Más bajom nincs vele, az illata olyan kis semmilyen (nem is kellene bele, de mindegy), szépen tisztít, nem szárít. A hosszú távú tapasztalatról majd később.
Azt hiszem csak estére fogom használni, mert engem sajnos nagyon zavar ez a ragadós érzet, amit maga után hagy... Nem hiszem, hogy újra megvenném.

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2015. január 6.

Régen használtam egy tégellyel - az elején tényleg jó volt, és az illata, állaga is jó volt, aztán egy idő után nekem elkezdte kiszárítani a bőröm... :S Valahogy elkenegettem, de biztosan nem veszem meg újra.