Cilandi

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Imperity Blonderator Blueberry Miracle Szuper Prémium Lila Hamvasító Szőkítőpor

Imperity Blonderator Blueberry Miracle Szuper Prémium Lila Hamvasító Szőkítőpor
2022. március 9.

Szerintem pocsék! 7-8-as mélységű természetes hajra használtam melírozásra, de szalmasargát csinált belőle. Nemcsak hamvasítani, szőkíteni is képtelen, nehezen birkózik meg a világos természetes alapszínekkel is. Az ára viszont ehhez képest egész sok! Olcsóbb társai sokkal szebb hatást nyújtanak és jobban dolgoznak, még festett hajakon is! Még ennek tetejében a porzásmentes verziója is ugyanúgy porzik, mint bármelyik másik, amire nincs ráírva, hogy nem porzik!

Avon Pur Blanca Essence EDT

Avon Pur Blanca Essence EDT
2021. március 2.

Erősen hajaz a Pur Blanca Blush-ra, csak Ő annyiban más, hogy a tömény púdert megtöri egy kis finom édesség, és egy kis könnyed virágosság, valamint ez a három tulajdonság nem "veszik össze" egymással, nem szúr ki egyik a másik mögül, és nincs extra gyors száradása egyiknek se, hanem nagyon harmonikus, kitartó, jól összekomponált illat ez. Inkább mondanám hétköznapi aduásznak, mint alkalminak. Tartóssága egy erősen közepes, szillázsa szintén közepes, de nem is állna neki jól a kilométeres hatósugár. Úgy érzem, hogy szeretni fogom és nem bántam meg, hogy megrendeltem!

Avon Far Away Royale EDP

Avon Far Away Royale EDP
2021. január 9.

Maradt az édeskés vonal, de kapott valami új lendületet!
Van benne egy mandulás-oxigénes-virágos-púderes löket, amivel eddig a Far Away még nem próbálkozott be.
Keserédes elegancia, egyszerre régi vágású és modern. Tényleg nem egy tipikus és nem is egy tucat illat. Mélysége és komolysága is van egyaránt , nem is közelít a szirupos löttyök felé. Egy icipici Hypnotic poison hasonlóságot vélek felfedezni benne, de van benne még valami, ami elgondolkodtat. Még szoknom kell, szeretni szeretem, és remélem imádni is fogom!

1 smink