Cilandi

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. február 14.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Avon Pur Blanca Essence EDT

Avon Pur Blanca Essence EDT
2021. március 2.

Erősen hajaz a Pur Blanca Blush-ra, csak Ő annyiban más, hogy a tömény púdert megtöri egy kis finom édesség, és egy kis könnyed virágosság, valamint ez a három tulajdonság nem "veszik össze" egymással, nem szúr ki egyik a másik mögül, és nincs extra gyors száradása egyiknek se, hanem nagyon harmonikus, kitartó, jól összekomponált illat ez. Inkább mondanám hétköznapi aduásznak, mint alkalminak. Tartóssága egy erősen közepes, szillázsa szintén közepes, de nem is állna neki jól a kilométeres hatósugár. Úgy érzem, hogy szeretni fogom és nem bántam meg, hogy megrendeltem!

Avon Far Away Royale EDP

Avon Far Away Royale EDP
2021. január 9.

Maradt az édeskés vonal, de kapott valami új lendületet!
Van benne egy mandulás-oxigénes-virágos-púderes löket, amivel eddig a Far Away még nem próbálkozott be.
Keserédes elegancia, egyszerre régi vágású és modern. Tényleg nem egy tipikus és nem is egy tucat illat. Mélysége és komolysága is van egyaránt , nem is közelít a szirupos löttyök felé. Egy icipici Hypnotic poison hasonlóságot vélek felfedezni benne, de van benne még valami, ami elgondolkodtat. Még szoknom kell, szeretni szeretem, és remélem imádni is fogom!

Britney Spears Glitter Fantasy EDT

Britney Spears Glitter Fantasy EDT
2020. december 30.

Megvan! Végre! Már vártam!
Akkor is vártam, ha szalasztott mása az Intimate fantasy-nek és az anyaillatnak, a sima Fantasy-nek.
Vagy valahol a kettő között járhat.
Édes, hajaz a gourmet-jegyekre, amik a fantasy-ben is jelen vannak.
De lehet benne érezni az Intimate fantasy tejszínességét, krémességét is.
A piros bogyósok illata elveszik az édes jegyek között.
A fás jelleg szintén :)
A doboza és az üvege gyönyörű, tényleg ragyogó!
Szerencsére megszakadt a "Black opium" és "Pink sugar" irány, gondolom ezért nyúlt vissza a tervező az anyaillathoz.
Négyest adok neki, de ez erős négyes, mivel nem sikerült túl egyedire, így nem szólt túl nagyot, viszont jó, hogy majmolásba sem kezdett!
Várom a következőt!

1 smink