cilili

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Profinails 3in1 One Step Lakkzselé

Profinails 3in1 One Step Lakkzselé
2015. május 14.

Erős,gyorsan növő körmeim vannak,szeretem ha színes.Sokféle lakkot próbáltam ,de sajnos 3-4 napnál tovább nem bírják.Lepattog,javítok,kopik,lemosom.Mindenképp olyan lehetőséget kerestem,amivel hosszabb ideig szép a manikűröm,de nem kell 3-4 hétig néznem ugyanazt a színt.A legfőbb szempont persze az volt,hogy a körmeim se menjenek tönkre.Rengeteget olvastam utána,és ez tűnt a legszimpatikusabbnak.Vettem egy 36 Wattos UV gépet és néhány színt ebből a Profinails 3 in 1 step lakkból.A 134 ,121, 106, 113 , 114 színekről elmondhatom,hogy EGY ! rétegben fednek! és egész jól leoldhatóak.Nyilván tovább tart lekapirgálni,mint lakklemosóval lemosni a hagyományos körömlakkot,de nálam 5 csillag !!! Két szín között egy éjszakát szoktam levegőztetni,pihentetni a körmeimet,kicsit megreszelem a köröm felszínét,rá a lakkzselé, 2 perc UV és 1 hétig szép a kezem!Tovább is bírná,bár a lenövés már kezd látszani,csak addigra megunom a színt.Egész kellemes az illata, csak picivel sűrűbb a hagyományos lakk állagánál.Szeretnék még több színt is kipróbálni.Fodrászkellékes boltban vettem a színeket,hát nem kimondottan olcsó,de nálam 5 csillag!
:-)

Elizabeth Arden Green Tea Summer EDT

Elizabeth Arden Green Tea Summer EDT
2014. október 27.

Nagyon szeretem,igazi nyári illat.

Cerruti 1881 En Fleurs

Cerruti 1881 En Fleurs
2014. október 27.

Nagy kedvencem.Nekem olyan ünnepi,különleges alkalomra való.