cinicini

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2017. december 12.

Eddig egy Lush szappant használtam, ami elfogyott és sajnos nem jutottam el Lushba, így a legközelebbi Rossmannban vettem egy ilyen szappant, próba cseresznye... Hát, nem mondom, hogy hű de nagyon beleszerettem. Az árához képest az én bőrömön nem azt a minőséget adja, mint amilyennek be van harangozva (száraz érzetű a bőröm tőle). Elhasználom még ezt az egy tömböt, aztán viszlát. Egyszer használatos nálam.

The Body Shop Banános Sampon

The Body Shop Banános Sampon
2017. november 15.

Nagyon szeretem! :) Kb két hete használom, nem kell belőle sok a hajamra egy használat során. Kicsit utána száraz érzetet kelt (míg meg nem szárad a hajam), én a szőlőmag olajos szérummal egybekötve használom, nekem ezt a kettő egyenlőre elégnek tűnik, a hajszerkezetem meg visszanyerte a régi fényét :) Másik pozitívum, hogy nagyon finom az illata, és majdhogynem elég 3-4 naponta hajat mosnom, ami nálam hatalmas előrelépés az eddigi 2 helyett. Valószínűleg maradok ennél :)

The Body Shop Szőlőmagolajos Fényesítő Hajszérum

The Body Shop Szőlőmagolajos Fényesítő Hajszérum
2017. november 15.

Két hónapja hennáztam a hajam, amit azóta sem bántam meg, viszont azt éreztem, hogy a hajam vége kissé szárazabb a kelleténél, plusz mivel ritkás, vékony szálú a hajam, ezért sajnos nem voltam elégedett a látvánnyal, a tökéletes szín ellenére. Majdnem levágattam félhosszúra, mikor rátaláltam erre csodára. Gyakorlatilag 2 hete használom, minden hajmosás után vizesen viszem fel a hajamra (a banános body shop sampont használom mellé), és először mindig kicsit száraz érzetű a hajam, de miután kifésültem meg megszárítottam, olyan mint a selyem, és sokkal dúsabbnak tűnik tőle a hajam, hajvasalóra szükségem sincs, annyira szép egyenes tőle. Az illata isteni, nekem eddig ez a szérum vált be a legjobban, jobb mint bármelyik másik drogériákban beszerezhető olaj.