CintiaTekla

Regisztráció dátuma: 2013. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Star Nature EDT Vanília Illatú Parfüm

Star Nature EDT Vanília Illatú Parfüm
2018. december 29.

A régi, hasonló (ár)kategóriájú noname drogériás parfümömet kivonták a forgalomból, helyette ezt találtam jó néhány évvel ezelőtt. Nagyon szeretem, a kedvenc illatom a vanília, ezt a terméket pedig már sokadjára veszem újra - és fogom, amíg megtalálom a boltok polcain.

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír
2018. december 29.

Pár órája próbáltam, és előtte minden itteni véleményt elolvastam. Ebből számomra az jött le, hogy ajánlatosabb inkább vízzel, mint oxival keverni, úgy kevésbé roncsolja a hajat. Nos, olyan 3/4 rész víz, 1/4 rész 6%-os oxival kevertem két tasakot, és lekopogom, de nem roncsolta brutálisan a hajam. Egy kicsit szárazabb, érződik rajta az igénybevétel, de messze nem annyira, mintha szőkítőport kentem volna rá. Végig masszíroztam, dörzsöltem, és cirka 20 perc alatt sötét vörösből világos vörös lettem - olyan színnel, amit szerettem volna. Igaz, hogy egy festéket még felkenek rá, hogy egyenletesebb és természetesebb legyen a színe, de így is vállalható.

Apropó, szőkítőpor: gyakorlatilag a színe és a szaga ugyan olyan, nagyon büdös, és nagyon gyorsan hat, viszont okosan használva tényleg ártalmatlanabb. Maximálisan elégedett vagyok, azt kaptam, amit vártam, és a hajamat sem viselte meg jobban, mint amire számítottam.

Farmavita Suprema Color Professional Hajfesték

Farmavita Suprema Color Professional Hajfesték
2018. december 29.

Számomra ez a tökéletes hajfesték. Más festékek vagy nem fogják meg a hajam, vagy a végeredmény nem tetszik - ebből a 9.44-es világos rézvörös az abszolút favorit, az én színem. Csak ajánlani tudom, évek óta ezzel festem a hajam (egy-két fellángolás-kilengés kivételével), és sosem csalódtam. Való igaz, hogy nem pikk-pakk beszerezhető, de ennek ellenére megéri az utána való rohangálást, mert tényleg csodálatos.