Cintike

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray
2015. május 11.

Egyszerűen imádom!! Nagyon sok félét kipróbáltam már, de ennél kell hogy maradjak. A maga kis 499Ft -os árán le veri számomra összes többi szárazsampont! Nem hiába hiszen balea, nagyon jók a balea termékek, persze nem mind, mert eddig nekem csak a két végletben van tapasztalatom, vagy nagyon jó vagy nagyon rossz, ilyen a másik fajta balea szárazsampon, a hosszú kékes flakonú, na az valami szörnyű, undoritó illata van,és hiába törlöm meg a hajam utánna, a hajam tövénél "ősz" maradok. Na de ez a kis drágaság elfelejteti minden rossz élményemet, elég egy héten 1szer hajat mosnom, mert végig ezzel húzom a hetet, és mindennap frissen mosott hatású a hajam, és nagyon dús!! Állandóan újra vevős termék nálam, van amikor egyszerre be veszek 3-4 flakont is hogy legyen :D 5***********

Pödör Argánolaj

Pödör Argánolaj
2015. május 11.

Nekem nagyon tetszik az illata, én ilyen pörkölt mogyorós-mandulás illathoz hasonlítanám.. Akciósan jutottam hozzá a Dm-ben, limitált kiadású termékként, 100ml volt 3799ft, ami igy elég drága még igy is, de a jót meg kell fizteni :D Szóval egyszerűen imádom, mindenre jó, a hajam csak úgy issza be mint az éltető nedűt!! arcra még nem próbáltam, de hamarosan updatelek, hogy mi a hosszú távú hatása :) 5*

Rimmel BB Krém

Rimmel BB Krém
2015. május 1.

régóta használom, és olyan semleges véleményem van róla. lehetne jobb is. de amikor kell valami az arcomra ezt rakom fel. alapozot nem használok, így nálam ez váltja ki. nehezen lehet eloszlatni ha kicsit zsírosabb arc krémet használok. a szemkornyek ápolóm felé lehetetlen tenni, be csomósodik, és borzalmas. ra adasul így is világosabb az arc bőrömnèl a szoli miatt
.. egyszerűen nem értem miért csak hó fehérkèknek gyártanak BB krémet. jó persze tuti van, csak az drágább..