cirmos89

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

OGX Nourishing Coconut Oil Weightless Hydrating Oil Mist

OGX Nourishing Coconut Oil Weightless Hydrating Oil Mist
2017. szeptember 29.

Nedves és száraz hajra (vasalás után) használom, fényt ad neki, puhább tőle. Nem csodaszer, a hajvégek töredezésén nem segít (azon max az olló :( ), de természetes összetevőjű hajápoló, nekem ennyi elég is, hogy mindig újra megvegyem. :)

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2017. szeptember 29.

Kedvenc hajolajam! Törölközőszáraz, kifésült félhosszú hajamra elég két pumpa tenyérben eloszlatva, ennyitől abszolút nem nehezíti el szárítás után sem. Ha pedig egyenesen hagyom ezután levegőn száradni nagyon puha, és nem utolsó sorban isteni kókuszillatú lesz a hajam.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. szeptember 29.

Az ittlévő kommentek és az összetevői miatt esett rá a választás. Nem vagyok egy alapozó fan, általában csak korrektort és kőpúdert használok. Viszont vannak alkalmak, amikor egy alapozó fedésére van szükségem. Legjobban alapozószivaccsal tudom egyenletesen eloszlatni. Első alkalommal megijedtem a színválasztástól, de egy semlegesebb kőpúderrel egyenletesnek tűnik a színe. Azért kap tőlem csak 4 csillagot, mert 4-5 óra múlva határozottan átfénylik a bőröm. Eddig csak hidratálót használtam alá bőrtípusomnak megfelelően, de ha a most vásárolt mattító primerrel hosszabb ideig kihúzza fényesség nélkül, akkor javítom 5 csillagra :)