Citta

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Creme Care Arctisztító Tej

Nivea Creme Care Arctisztító Tej
2017. június 3.

Ez az arctisztító tejem már 1,5 éve. Nagyon szeretem, meg vagyok elégedve vele. A sminkemet előtte még olíva- vagy kókuszolajjal leszedem, nem várom, hogy egy kíméletes arctisztító leszedje a vízálló szemsminket, aztán meleg vízzel leöblítem és csak ezek után maszírozom az arctisztító tejet az arcomba, majd leöblítem. Az illatát imádom, tipikus Nivea illat és habár az incije nem tökéletes, nálam nem okozott soha semmilyen irritációt, szépen tisztít, ezért továbbra is használom. Este még lemosom egy semleges arclemosóval utána az arcom, reggel viszont csak arctonikot használok.

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster

Balea Beauty Effect Hyaluron Booster
2017. június 3.

Ez nálam méltán kiérdemelte az ennyiért csodaszer kategóriát. A munkahelyemen, hála a téli-nyári klímának, nagyon kiszárad a bőröm, ezért egyre durvább ráncocskák jelentek meg a szemem környékén. Mióta ezt a szérumot használom, mintha kivasalták volna az arcom. Általában a koromnál jóval fiatalabbnak néznek, ami 2-3 hónapja rendesen megváltozott. Mióta ezt a cuccot kenem az arcomra reggel és este, újra kijavítanak, hogy "25-öt akartál mondani, nem 35-öt, ugye?" :) A kukacosodást én úgy oldottam meg, hogy miután eloszlatok 2 pumpálásnyi szérumot az arcomon és nyakamon, vagy ásványvizet, vagy virágvizet permetezek még néhányszor az arcomra és hagyom, hogy beszívódjon, néha belemaszírozom a bőrömbe. Persze ez nem megy, ha reggel rohanni kell, de én szeretek indulás előtt 1-1,5 órával felkelni, így a reggeli kávé mellett spriccelgetem az arcom és kómázok fél órán keresztül, aztán kenem csak fel a hidratálót, majd még azután is várok 15 percet és csak utána sminkelek (amit viszont nem viszek túlzásba, max 5 perc alatt megvagyok vele), így semmi krémkukacosodás, csak üde, sima arcbőr :) Este pedig bőven van idő spriccelgetni, nem lefekvés előtt kezdem az arcápolási rutinomat, mert még az Anaconda standard szérumát is felkenem fél órára, lemosás után is várok fél órát és csak aztán szérumozok. Ez kicsit sok macerának tűnik, de valójában egy-egy művelet nem vesz el 1-2 percnél több időt és bőven tudom az itthoni tennivalóim intézni, szervezés kérdése az egész. És hát én szeretem, ha szép és fiatalos a bőröm. Hálás vagyok az itteni pozitív hozzászólásoknak, mert azoknak hála vettem meg a kencét

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág
2017. június 2.

Nekem ez nagyon nem. Alig vártam, hogy elhasználjam és soha nem veszem újra. Mivel nem ártott, ezért jár a három pont, de nem szerettem használni, sem az illata, sem az állaga nem jött be. Egy átlagos arcradírnak mondanám, de ilyen hatásút lehet olcsóbban is venni, vagy az ember használ egy jó arckefét és máris tesz a környezetért, mert kevesebb szemetet termel.