CKNYL

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Zselé Hatású Körömlakk
2018. március 28.

Én is ajándékként kaptam, és világos nude színt választottam. Többször használtam már, és elégedett vagyok vele. A színe szép és fényes, a fedése (ugyan nálam csak 2 ecsetvonás után:-)) tökéletes. Tényleg gyorsan szárad, a tartóssága is rendben, és az is a kedvemre való, hogy a többi géllakkomhoz képest ezt sokkal könnyebb lemosni. Lehet újra veszem, de az ára miatt csak 4*.

Yves Rocher Golyós Dezodor Provence-I Levendula

Yves Rocher Golyós Dezodor Provence-I Levendula
2018. március 28.

Legalább 2 éve használom folyamatosan és nagy megelégedéssel. Nálam tökéletes az izzadás gátlás, ráadásul egész nap tart. Ezen kívül a ruhán nem hagy foltot, az illata kellemes, de egyáltalán nem tolakodó. Felvitel után kicsit ragacsos, erre tényleg figyelni kell, de ez a pici kellemetlenség eltörpül a jó tulajdonságai mellett.

MAC Prep+Prime CC Color Correcting SPF30

MAC Prep+Prime CC Color Correcting SPF30
2018. március 9.

Nekem sárga és levendula van belőle, imádom mindkettőt. Nagyon jól bírja a bőröm, könnyű és szépen fed. Az egyik legjobb primer, amivel eddig találkoztam. Az viszont igaz, hogy a pórusaimban nekem is megül egy kicsit. Emiatt a rozaceás részen a sárga alá használok egy kis levendulát, így pedig már nem okoz gondot. Jár az 5*.