Clauril

Regisztráció dátuma: 2015. május 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Abc Derm Feszesítő Krém

Bioderma Abc Derm Feszesítő Krém
2015. május 27.

Ez tényleg tudja a dolgát. Én ugyan nem szültem, de sajnos jelenleg fogyás miatt 1-2 terület nincs a bőröm topon. A melleimre szoktam ezt használni, ami marad, azt meg a hasamon elkenem. Érezhetően feszesít (de tényleg jól!!), jól hidratál, nem hagy filmréteget a bőrön. Már a második tubussal használom.

Kallos Relax Body Lotion

Kallos Relax Body Lotion
2015. május 27.

Hát ez valami szörnyű. Sos-ba kellett egy testápoló, mivel a közelben csak egy százas bolt volt, kénytelen voltam ezt megvenni. Én voltam a buta liba, mert annyira siettem, hogy meg sem szagoltam. Az illata valami borzalom. Engem kicsi gyerekkoromra emlékeztet, mikor édesanyám elfekvőben lévő rossz minőségú rúzsaival, púdereivel játszottam. Rettenetesen büdös, émelyítő gagyi púderszaga van. Hidratálni végülis hidratál, jól beszívódik, hosszabb távú hatásairól azonban nem tudok nyilatkozni. A másik figyelmetlenség, hogy nem néztem meg az összetevőit. Ha látom ezt a sok parabént, biztosan nem landol a kosaramban. Szomorú, de még azt a 400 forintot sem érte meg.

Lancôme Ombre Absolue Szemhéjpúder

Lancôme Ombre Absolue Szemhéjpúder
2015. május 24.

Egy négyes palettát és egy monot birtoklok, és imádom őket. Primerrel egész álló nap gyönyörűen tart, meseszép élénk színe van apró, szolid csillámokkal, amik egyáltalán nem peregnek. Általában alkalmakra használom, mert hétköznapokra inkább a matt színeket preferálom. Mindenesetre egy újabb négyes felkerült a "spórolok rá és mihamarabb megveszem" listámra.