cludi

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 17 vétel
Megnézem

Benefit Roller Lash Mascara

Benefit Roller Lash Mascara
2019. május 7.

IMÁDOM ezt a spirált, évek óta használom!
Tökéletesen szétválasztja a pillákat, tartós, 2 óra esőzést túlélt, amin nagyon csodálkoztam :D nagyon ajánlom!
Aki dupeot keres, legalábbis ami hasonlóan szétválasztja a pillákat, ajánlom a Miss Sporty Studio Lasht :)

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner

The Kylie Lip Kit by Kylie Jenner
2016. szeptember 12.

A Mary Jo K,Ginger,Candy és Posie K illetve a Reign árnyalatok tulajdonosa vagyok, lebontva:
Mary: gyönyörű piros szín,még Jeffree Red rumjánál is szebb,egész tartós de előtte mindig alapozok azért balzsammal,alkalomra tökéletes.Candy és Posie tökéletes hétköznapi árnyalatok,azok alá nem teszek semmit, Reign: pénzkidobás, nagyon darabos és lejön 3 perc alatt és foltokban nem fog.Ginger: szinte olyan mint a többi nude barnás árnyalat,ezt kicsit megbántam mert semmi különleges nem volt benne. Összességében viszont pozitív,a szájceruzákat külön szeretem,jó illatúak és megállják a helyüket(kivéve a metál), túlárazott és hypeolt ez is biztos,és Jeffreet jobban szeretem de pl. A Sleek folyékony matt rúzsánál 1000x jobb..

Jeffree Star Skin Frost Highlighter

Jeffree Star Skin Frost Highlighter
2016. június 15.

Nekem ma érkezett meg a palettával együtt, Ice Cold :) Hát én folyamatosan kapom a jelzőket a fehér bőrömre,de ez a csoda még ebből is kihozza a maximumot :D Legszívesebben az egész fejemre rátenném,annyira gyönyörű és igen,szerintem még a lányaim is ebből fogják magukat sminkelni.. Nagyon nagyon jó minőségű,szívből ajánlom mindenkinek! A következő egy Peach Goddess lesz :)