Coco21

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam

Nature Box Avokádó Express Repair Spray Hajbalzsam
2020. május 20.

bubblegum67 véleménye hatására kipróbáltam. Ha ki akarom egyenesebbre szárítani, ragad és használhatatlan. Viszont a hullámos hajra tényleg nagyon jó. Szép hullámokat hagy, nem nehezíti el egyáltalán a hajam, nincs felesleges frizz. Remélem nyáron jó lesz:)

Herbal Essences Pure Hidratáló Hajmaszk Kókusztejjel

Herbal Essences Pure Hidratáló Hajmaszk Kókusztejjel
2020. május 19.

Tényleg csodálatos egy pakolás. Most éppen új project-ben vagyok, nemrég olvastam a haj porozitásáról, ezért az enyémnek megfelelően használom 2 mosás óta a hajravalókat (egész jó eredménnyel). A low-porosity hajszálakra tett ajánlásoknak megfelelően egy picit felmelegitettem alkalmazás előtt, mélykondícionálóként használva és az eredmény nagyon szép, kezelhető, puhább, fényesebb lett, mint általában szokott lenni. Az illata is nagyon finom. Még mindig van hova fejlődni, remelem sikerül, de ez a pakolas önmagában is nagyszerű, mindettől függetlenül.

Nature Box Mandula Hajbalzsam

Nature Box Mandula Hajbalzsam
2020. április 28.

Az itteni vélemények hatására vettem meg (ezúton is köszönöm Nektek:)), puhává és simává teszi a vastagszálú, száraz, világos hajamat.
Elég szkeptikus voltam, nem igazán tűnt úgy, hogy bármit is hatna, valahogy túl könnyű volt, amikor felkentem, de a hajamon hagytam egy kicsit és lemosásnál már érződött a különbség.
Mostanában szerencsére kezd jó lenni a hajápolási rutinom (kezdve egy ionos hajszárítóval) és nyilván nem ez a csodaösszetevő benne, nem is beszélve a Nature Box-os termékek nem túl nagy kiegyensúlyozottságáról (az egyik hajspray borzalom, a sampon szuper) de szerintem akinek nem túl macerás a haja, szeretni fogja. Akinek pedig az, ne csüggedjen, ha én megtaláltam a jó irányt, bárkinek sikerülhet :)