Coffeejunkie

Regisztráció dátuma: 2016. május 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. május 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado

Kiehl's Creamy Eye Treatment with Avocado
2021. október 23.

Nagyon kellemes érzés, nehéznek tűnik, de mégis gyorsan felszívódik. A legjobb visszajelzés a barátnőmtől érkezett, megkérdezte, hogy mit csináltam, hogy eltűntek a sötét karikáim, először nem is kapcsoltam, aztán rájöttem, hogy ez volt az egyetlen változtatás a szemkörnyékápolásomban, szóval ő lesz a "bűnös" :)

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream
2021. október 23.

Sokkal hidratáltabb a bőröm mióta ezt használom. Az első magasabb árkategóriájú krém amit használok, de érezhető a különbség. Nagyon jól lehet sminkelni rá, szerintem kicsit még tovább is bírja így a sminkem. Általában ilyen reggel 5-6 körül kerül fel és mire újra a fürdőszobám bűvkörébe kerülök már este 9 óra van, és még mindig egész rendben van a fejem, és az arcom még mindig hidralát, kis puha. Kiváncsi vagyok a komolyabb fűtési szezonban, hogy fog vizsgázni. A TRND projektben érkezett hozzám, és a fényvédős verzióját vettem most meg a kuponos napokon.

Neutrogena Bright Boost Arckrém Zselé

Neutrogena Bright Boost Arckrém Zselé
2021. május 17.

Egy nagyon könnyű gél krém, ami a nyári napokon jól fog jönni. Egy picivel könnyedebb az állaga mint, amit előtte használtam, de azt is szerettem: https://kremmania.hu/kremek/neutrogena-hydro-boost-water-gel
Nekem tetszik az illata, nem tolakodó, bár a bőrünk szempontjából jobb lenne illatmentesen :)
Van egy enyhe csillogása (kivéve ha kislapáttal veszel ki belőle, akkor csilligni fogsz, mint az a bizonyos... :D), de ez nem zavaró számomra, sminkalapnak is teljesen megfelelt. Nagy változást még nem tapasztaltam, de a reggeli gyűrött fejemet elég jól fel tudja dobni. :D

Egyébként a zárólemezt én is hiányoltam, meg aminek nagyon tudnék örülni (de kb majdnem mindegyik arckrémnél) egy kis spatula, hogy ne kelljen mindig belenyúlkálni a tégelybe, meg ne a kis porcelán kanalamat vessem be rá, hanem hozzá tudjam pattintani a krémhez.