ConceptArt

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Vichy Dercos Neogenic

Vichy Dercos Neogenic
2017. október 13.

Ma megvásároltam a 28 db-os kiszerelést, amivel már 2 éve szemezek. A véleményeiteket olvasva nagyon bizakodom :) Folyamatosan frissíteni fogom a bejegyzést.

Első nap:
Ami tetszi már első használatnál is, hogy nem olajos, hanem inkább arctisztító tonic szerű az állaga és az illata is. A hajam szépen megszáradt, nem lett zsíros tőle, nem lapult le, olyan mint mindig.
Egyelőre az árát tudnám mondani negatívumként.

Update 1. hét után.
Nos kicsit tapasztaltabban írok: 2-3 használat után lelapítja kissé a hajat, úgyhogy sűrűbben kell mosni, de ez nem túl zavaró. A sokadik használatnál kezdtem úgy érezni mintha melegítené a fejbőröm, de szerintem ez nem irritáció, nem viszket vagy ég. Inkább annak a jele lehet, hogy már kezd hatni. Látványos eredmény egyelőre nincs, de nem is várja senki 1 hét után :)

Update:
A kúra végülis hatásos volt, mert sok kis apró hajszálam lett. Idő közben kiderült, hogy PCOS miatt ilyen ritka és vékony szálú a hajam, úgyhogy nyilván ezen nem tudott változtatni, de szerencsére már szedem a gyógyszert, amitől viszont várhatóan fog :)

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Grapefruit Kivonattal

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Grapefruit Kivonattal
2017. október 13.

Első találkozásom ezzel a krémmel, egyelőre tetszik. A fedése pont jó hétköznapokra. Én nem szeretem az erős fedést, mert nem vagyok profi sminkes, és így azoknak maszkhatása van rajtam. Azt mondanám, hogy kezdőknek tökéletes, vagy azoknak, akiknek nincs ideje /energiája / habitusa (vagy egyszerűen csak nem olyan személyiség) minden reggel alapozózni. Van tőle jobb BB is, de ár-érték arányban ez teljesen jó.

Garnier BB Cream Anti-Rötungen

Garnier BB Cream Anti-Rötungen
2017. október 13.

Végre megtaláltam a keresett BB krémem :) A BB krémnek az a lényege, hogy színezett arckrém, tehát nem szabadna neki alapozóként működni, csak egy lehelletnyi kis korrekciót kellene, hogy adjon. Ehhez képest az eddigi BB krémek, amiket próbáltam gyakorlatilag alapozók voltak, és évek óta kerestem azt, amiből egyszer régen csak egy mintát kaptam, és buta módon elfelejtettem a márkáját. :D Lehet, hogy nem ez a termék volt, de ez hasonlít rá a legjobban.

Nincs maszkhatás, mert nem fed úgy mint egy alapozó, viszont láthatóan szebb lesz a bőr tőle. Kevésbé látszanak a bőrhibák, de azért nem leszel porcelánbaba sem tőle. Számomra max ez a mindennapi smink, mert alapozót nem használok minden nap.
A bőrt valóban csillogóvá teszi, ezért nyáron már lehet, hogy nem fogom szeretni, de most jó.