ConceptArt

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Mythic Oil

L'Oreal Mythic Oil
2021. november 3.

Tetszik. Nagyon száraz hajam van, száll össze vissza. Igényli az olajos pakolásokat. Most ezt is kipróbáltam, hozzákeverem a balzsamhoz is. Nem olyan nehéz mint a sima argánolaj, hanem selymes, kellemes. Persze nem szabad túl sokat feltenni. Sokallom az illatanyag mennyiséget, ami szárító hatású minden kozmetikumban.

OFF: A szilikon nem káros összetevő, ez csak városi legenda. A szilikon nem szívódik be, hanem a hajszálakon marad, és mechanikailag védi azt (plusz fényessé teszi) a következő hajmosásig. Nem kerül be a hajszál belsejébe és pláne nem a véráramba. Ezért is jelöli a krémmánia zöld színnel. Sokkal nagyobb baj a 13-féle illatanyag benne.

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj

La Roche-Posay Lipikar Cleansing Oil Ap+ Tusoló és Fürdőolaj
2021. június 25.

Nekem nem ekcémás a bőröm, mégis viszket ettől. A parfümre gyanakszom (ami 3000 különböző anyag lehet) De a Sodium sulfate is gyanús. Keresem tovább a legkímélőbb tusfürdőt /fürdőgélt. Nővérem viszont dicséri, hogy őt hidratálja. Egyéni érzékenység is lehet.

SVR Sensifine Ar Anti-Recidive Creme

SVR Sensifine Ar Anti-Recidive Creme
2021. június 25.

Visszavonom a korábbi véleményem, nem ettől lettem kiütéses, mert újra kipróbáltam. Azóta egészen békésen elvagyunk, de a vérereket még mindig nem halványította. Nem árt a rosaceának, de nem is nagyon használ (eddig). Matt finishe van, de nem szárít.

1 ÖSSZETEVŐ