Convallaria

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. június 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia

Victoria's Secret Pure Seduction Red Plum&Freesia
2017. szeptember 3.

Finom, édes, gyümölcsös illat, igazán nőies. Én olyankor használom, amikor nincs hangulatom az erősebb parfümökhöz. Eléggé visszafogott, nem úszom tőle illatfelhőben, de érezni a bőrön több óra elteltével is.

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. szeptember 3.

Hatalmas csalódás. Teljesen természetellenesnek hat a hajon, leszedhetetlenül összefogja a bőrt.
Én sötétbarnát használtam, de az inkább fekete volt.

Dior Diorskin Nude Air Loose Powder

Dior Diorskin Nude Air Loose Powder
2017. szeptember 3.

Ez volt a kedvenc púderem, csak ezt használtam az utóbbi 3 évben. Praktikus tégely, nem lehet vele pazarolni, bár mikor fogyóban van, már kissé nehézkes a kis lyukakból kivarázsolni a port. Irritációt nem okoz, szép a fedése, selymes, könnyű érzet akár önmagában is hidratáló krém fölé. 010 ivory árnyalatban a nagyon világos bőrűeknek ideális. Ami hatalmas negatívum, az az ára, a drogériákban még akciósan is 15000 fölött van. Napi használat mellett kb 4 hónapra elegendő. Ugyanilyen a Paris Berlin La Poudre ex M-je, csak abból 30 g 4200 Ft, tehát aki Dior minőséget szeretne jóval olcsóbban, annak inkább azt ajánlanám. Az ára miatt viszont nem fogok csillagot levonni, mert hatásra tényleg tökéletes számomra.