Coromandel

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrtípus: -

Megnézem

Balea Intenzíven Ápoló Lábmaszk Babasszu- és Makadámdió Olajjal

Balea Intenzíven Ápoló Lábmaszk Babasszu- és Makadámdió Olajjal
2021. október 22.

Én ezt a bőrkeményedés elleni maszk kiegészítéseként használom.
Hihetetlen krémes, finom, puha illatú és remekül beszívódik és puha bőrt ad. Egy tasak nekem szinte 3 alkalomra elegendő volt.
Nagyon jó termék!

Balea Bőrkeményedés Elleni Hámlasztó Zokni Feel Well, Mentaolajjal és Zöldtea-Kivonattal

2021. október 22.

Erre a termékre tényleg nincsennek szavak. Ez valóban csodaszer!
A hideg beköszöntével a sarkam egyszerűen átváltozik és megjelenik rajta a kemény, fehéredésig kiszáradt sarok. Rémes érzés, bármit csinálok. Egyik alkalommal úgy döntöttem nem veszíthetek túl sokat ha ezt a maszkot megveszem. Mindent úgy csináltam ahogy a csomagoláson fel van tüntetve.
2-ik napon kegyetlenül elkezdtem hámlani. Ezt vártam is. Rettenetes látvány volt, még jó, hogy zoknis, cipős idő van, mert külömben látványilag nagy bajban lettem volna 😃
Egy hét alatt olyan talpat, sarkat ész összességében olyan láb bőrt kaptam, hogy elgondolkoztam azon, hogy az arcomra kenem mert annyira szép bőrt csinált,konkrétan megfiatalította a lábfejemet. Egyszerűen zseniális. Ennél a lábmaszknál a pedikűrösöknek munkája nem lesz. Fantasztikus.

Agent Provocateur Blue Silk EDP

Agent Provocateur Blue Silk EDP
2021. október 22.

Ha nem néztem volna utána, hogy Beverley Bayne ezt az illatot 2018-ban hozta ki az Agent számára akkor azt hinném, hogy a parfümőr bizony bele volt zúgva Estée Lauder Sensous noirjába vagy Bottegáék Venetájába.. de a fragi szerint nem így volt, így nem is kiálthatok rá kígyót békát mert szegénykém nem tehet arról, hogy mi előtte vègig szagoltuk az összes-Magyarországon kapható-borókás, fűszeres hintéssel megáldott parfümöket és hisszük azt, hogy ez bizony egy koppintás. No, ha hihetünk az évszámokban, bizony ez nem így van. A Blue silk már jóval hamarabb létezett, mint ahogy hisszük, így azt kell, hogy írjam: ez egy csodálatos fűszeres, pikánsan erotikus parfüm. Ress, fűszeres, és ízig vérig vagány illat. Aki az édesebb vonulatot szereti, ne itt keresgéljen mert ez nagy vad a szmokingos csajok körében és bizony az a bizonyos kör nem túl engedékeny...