Coromandel

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 10.
Bőrtípus: -

Megnézem

L' Erbolario Frescaessenza

L' Erbolario Frescaessenza
2019. szeptember 22.

Regi, olaszországi élményeimet jutattja eszembe, mikor az egyik barátnőm ismerősének citromligete volt Amalfiban. Imadtam azt a fantasztikus illatot, ami körbe vett akkor. A friss szellő, citrus illattal. Akkor megfogadtam nekem kell egy ehhez hasonló illat. A Myropoliumba járva, akkor még a Jászai Mari téren voltak, bementem és kerek perec rákérdeztem az eladó hölgyeknél van ehhez hasonló friss illatuk( elötte a D-betűs üzletben érdeklődtem de ott olyan suták voltak szegények, hogy üres kézzel távoztam.) A myropoliumban azonban azonnal a Frescaessenzat ajanlottak és én első szippantásra beleszerettem. Csodálatos friss, citrusos illat, olyan jól ápoltság féle, amikor az ember nem akar többet, mint csak úgy jól érezni magát :) Rajtam nem lesz pasis, igaz sokat nem is változik. Könnyed és harmonikus illat. Örök kedvenc :)

Crabtree&Evelyn Evelyn Rose EDP

Crabtree&Evelyn Evelyn Rose EDP
2018. december 28.

Sokat utazom a munkából kifolyólag külföldre, és ezáltal a dutyfree-ben töltött időm gyermeki izgatottsággal töltöm.
Sok, ismeretlen, Magyarországon nem kapható illatokat tudok így kipróbálni, aztán persze szerezhetem is be vágyaim netovábbját ha esetleg vásárlásig fajulna a dolog. Ezzel az illattal sem volt másképp. A gépem egy órát késett, így volt időm beleszeretni ebbe a csodálatos parfümbe. Bevallom, nagy rózsa rajongó vagyok, de fifikás is egyben. Nem mindegy, hogy milyen olaj keveredik abban a parfümben és így tovább... Igazából az üvege tetszett meg( mi más) és rögtön fújtam! De jól tettem. A rózsa szírmainak valódi illatát hozza el, az a mély, addiktív virág illat amitől a rózsa rózsa lesz. Érdekesnek bizonyult a leszáradasa. Mert intenzíven kezd, a rózsa legjavával indít és egy könnyed, puha illattá változik. Több órán át viseltem a bőrömön, és egy igazán kifinomult illatot tudtam magamon. Azt hittem Niche illat de utána néztem fragin és nem. De írják is, hogy jó minőségü olajokat használtak a parfüm megalkotásakor. Én 34 euróért jutottam hozzá. Egy ilyen parfüm ennyiért ajándék.
Ui: Ha valaki szereti Maison Francis Kurkdjian Oud illatát, ezzel az illattal teljesen elégedett lesz. Igaz, ebben az illatban nincs oud, mégis nagyon kifinomult ;)

Chanel N°5 Deodorant Spray

Chanel N°5 Deodorant Spray
2018. november 21.

Igazán nem értem hogy nincs erről a pompás illatról és tipusról még vélemény. A Chanel hàz méltán lehet büszke egy ilyen illatra. Persze, persze mondogatják, hogy nyanyás és csak az idősebb hölgyek kiváltsága ez, de véleményem és tapasztalatom szerint ez pont nem így van!
Ez a spray változat egy igazi kincs! Selymesebb a parfümnél, és tartós is. Mindig is szerettem az ilyen parfüm változatokat. Egyszerü, nem lehet túl tolni és mindig diszkrét.
Teljesen más perspektívából mutatja be az illatokat. Nagyon kifinomult, pompas illat. Én viszont itt megragadnám az alkalmat és elmondanám, hogy ezzel a változattal a fiatalabb generáció is próbálkozhat akinek ugyan tetszik a No5 mégis sok még. Ezzel nem fog mellé lőni biztosan :)