Craftastic

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. november 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily

Revlon Colorstay Alapozó SPF15 - Combination/Oily
2018. február 15.

A hype hatására vettem meg, beszippantott az internet. Engem annyira nem győzött meg, olyan nem rossz kategória. Jobb fedésre számítottam, eddig a rimmel lasting finish alapozóját és egy koreai bb krémet használtam, hát mindkettőnek jobb fedése volt. Ez olyan BB krém kategória nekem, építgetni a színt a sietős reggeleken se időm se kedvem. Másik hogy erősen szárít és cakey face lesz a végeredmény, pedig zsíros, kombinált pattanásokra hajlamos bőröm van. Úgy érzem a száraz bőrre való verziót kellett volna megvennem. Próbáltam olajjal keverni, úgysem működött jobban. Lehet hogy nyáron jobban beválna. Viszont a szín nagyon szépen illeszkedik, a 150 Buff árnyalat van meg.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. február 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nekem nagyon tetszik, szem alatti karikákra használom. Kellemes csalódás volt, mivel a tégelyes verzióját megvettem még régebben, de nagyon nem vált be, nehezen lehetett bánni vele és a kukában landolt végül. De ez teljesen más, szép a fedése, nem maszkhatású, könnyen el lehet dolgozni, a szín szépen illeszkedik a bőrhöz. Ha sokat raksz bele tud ülni az apró ráncokba. Negatívuma hogy illatosított, erős ibolyaillat árad belőle, pont olyan mint a catrice all matt alapozóé, ezért csak 4 csillagot kap tőlem. Viszont ennyi pénzért, nagyon megéri szerintem.

Magister Products BB Kollagén Krém SPF10

Magister Products BB Kollagén Krém SPF10
2018. január 30.

Nem megy, nem szeretem. Pedig hétvégén, ha nem megyek sehova mindig próbálkozom vele, de sehogy sem akar jó lenni. Nem tudom egyenletesen fölvinni és eldolgozni, kukacosodik rögtön, fedése nulla. Meg nem venném még egyszer.