Cristally

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

eBay 15-ös Korrektor Paletta

eBay 15-ös Korrektor Paletta
2016. július 28.

Szuper kis korrektor paletta, nem irritálja a bőröm. Sárgás és rózsaszínes árnyalatok is vannak benne, így a rózsaszínes korrektorokkal a szem alatti/feletti zöldes ereket tüntetem el, míg a sárgással a piros foltokat. Kipróbáltam kontúrozásra is, beauty blenderrel szépen el lehett dolgozni és nem nagyon feltűnő a legsötétebb árnyalat se a világos bőrömön (persze eldolgozva). Annyi, hogy nekem hamar letört a doboz teteje és így beleragadnak a levegőben szálló kis porszemek. :(

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2016. március 8.

Fincsi az illata (mint lejjebb írták tényleg csokipuding-szerű), csak ha a termék felénél jár az ember, akkor nagyon nehéz kivarázsolni a flakonból. :( Próbáltam fejre állítani, de akkor kifolyt a szájánál és megdermedve zöldes (!) árnyalatúvá vált, brrrrrr. :D Talán egy nagyobb (üres) testvajas tégelybe átimádkozom és akkor kedvem lesz ezután is használni. :D

Update: szörnyen nehéz kiimádkozni a tubusból, én odaajándékoztam a húgomnak a felét, mert nem maradt hozzá idegzetem. :)

Yves Rocher Kandírozott Narancs & Mandula Testápoló

Yves Rocher Kandírozott Narancs & Mandula Testápoló
2016. március 8.

Egy használat után: A flakonban finomnak tűnt az illata, imádom a mandulás-marcipános vonulatot, viszont bőrön teljesen eltűnik ez az illat és valami teljesen mássá alakul. Viszont reggelre (esti krémezés után) finom puha volt a bőröm, aminek örültem.
Az idei aranyalmás testápolónak erősebben megmarad ennél az illata bőrön, viszont attól mindenem tiszta csillám lesz. :D

Update: vettem még egyet, mert a végén annyira megtetszett a könnyű állaga, a gyors beszívódás és másnap a finom puhaság! :)

1 MÁRKA