Criszty

Regisztráció dátuma: 2013. május 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bionsen Total Body Active Minerals Dezodor

Bionsen Total Body Active Minerals Dezodor
2013. december 29.

Érdekes....én Rexonat használtam világ életemben. Viszont az utóbbi időben akadt vele problémám. Valahogy a spray mintha lerakódna a légcsövemen...nem tudom mi az, de nem tetszik. Továbbá (annak ellenére,hogy nem vagyok izzadós), folyton izzadtam tőle és hát...nem volt az illat sem kellemes. Így berontottam a dm-be,hogy márpedig én veszek valami egyebet,ami természetesebb. Ez akadt a kezembe...a dr.Organicra első körben kicsit sajnáltam a pénzt. Gondoltam adok ennek egy esélyt. Én szűrt vízzel keverem és nekem teljesen bevált. 2 spricc, semmi izzadás, semmi kellemetlenség. Nekem nem is dugult el még egyszer sem...Nálam bevált...de nyilván ez mindenkinek más. :)

Diorshow Blackout Szempillaspirál

Diorshow Blackout Szempillaspirál
2013. június 19.

Nekem ez volt az eddig használt legrosszabb szempillaspirálom... :( Szerencsére nem vettem,csak kaptam ajándékba...de...szörnyű volt...a színe ugyan szép volt,de nem dúsított, összeragasztotta a szempilláimat (mindennel próbálkoztam,még más spirállal is, hátha csak a spirálja miatt nem jó) és egyszerűen levakarhatatlan volt... :(
Nagy csalódás volt főleg,hogy nekem nem szoktak gondot okozni a szempillaspirálok...sok é szempillám van és hosszúak is viszonylag...de sajnos nekem ez egyáltalán nem jött be.

Flormar True Color Körömlakk

Flormar True Color Körömlakk
2013. június 19.

Nekem is a 001-es csillámos lakk van meg. Rengeted a csillám benne,már egy rétegben is. Nagyon tetszik a folyékony állaga,így könnyű vele dolgozni és nem hagy csíkokat. :) Én egyéb lakkok fölé szoktam használni,de mindig gyorsan megszárad és nálam fedőlakként viselkedik. Nem pattog, fényes, kemény fedést biztosít. :) Én elégedett vagyok vele! :)