crminn

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. október 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: -

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2019. február 22.

Gyorsan beszívódik, illatmentes, jó az állaga, kévés is elég belőle. Szárazbőrüeknek szerintem nem hidratálna kellően, de az én bőrtípusomnak megfelel. Reggel smink alá használva nem nehéz, nem zsírosít.

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser
2019. február 22.

Nem egy rossz lemosó, de nem is egy csodaszer. Valahogy nem érzem elég tisztának a használata után az arcom. Az illata megszokható, a kiszerelés pedig abszolút gazdaságos. 3 hónapja használom reggel-este, és még félig van a tubus.

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2019. február 22.

Annyi jót olvastam róla, hogy mikor megrendeltem, tűkön ülve vártam, hogy megérkezzen. Az árát sokallottam, de nem mindennapos használatra van tervezve, így elég takarékos a kiszerelés. Három hónapot adtam neki, egy lemosónak és egy hidratálónak ettől a márkától. Nos, nem vagyok elragadtatva, az biztos. Konkrétan SEMMIT nem tesz a bőrrel. A bőrproblémáim még mindig ugyanott vannak a helyükön, ahogy nekik lenni kell. Persze nem csodát vártam, de valami fejlődést, változást, bármit. Talán egy bha hámlasztó gyenge nekem, de én inkább maradok az olcsóbb, de annál inkább jól bevált termékeimnél.