Csakegylany22

Regisztráció dátuma: 2021. október 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. október 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Revox Just Retinol Arctonik

Revox Just Retinol Arctonik
2021. október 28.

Nem mertem megvenni a sima Revox retinolt először mert féltem hogy túl sok lenne a napi rutinomba, de szerintem jól döntöttem hogy ezzel kezdtem! Az illata nekem kifejezetten tetszik és megfeleően tisztítja a bőröm dupla lemosás után! Nem is igazán látok benne káros összetevőt. De ha úgy gondolod hogy neked a sima retinol jobb lenne akkor vedd azt de ahhoz használjátok fényvédőt mert leesik az arcotok!

Revox Just Azelaic Acid Suspension

Revox Just Azelaic Acid Suspension
2021. október 28.

A megfelelő rutinba tökéletesen működik! Nincs jellegzetes szaga/illata! Könnyen el lehet kenni és gyorsan be szívja a bőröm! Kicsit csípte az arcom az első használatnál de mostmár teljesen megvagyok vele elégedve! De ehhez a termékhez reggel extra kötelező a fényvédő, mert különben leesik az arcotok!🥰

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2021. október 28.

Először nem fűztem hozzá sok reményt. Úgy gondoltam ez se segít úgy mint az eddig használt krémjeim. De!!! Rengeteget tanulmányoztam a tudatos bőrápolást és összeállítottam egy napi rutint reggelre és estére felbontva. Azt kell mondjam, hogy a REVOX termékek valami csodásak én már 2 nap alatt láttam némi változást! Mi előtt bárki leszólná a REVOX termékeit először gondolkozzon el azon ,hogy vajon szakszerűen alkalmazza-e őket! Na meg persze minden reggel a fenyvédőt és ha smink után a dupla lemosást! Először gondolkozz utána írd le a véleményed!! Nekem nagyon be vált a niacinamid! Az állaga tökéletes és gyorsan beszívja a bőröm!