Csakisazigazat

Regisztráció dátuma: 2018. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Pure Active Charcoal Bar

Garnier Pure Active Charcoal Bar
2022. december 12.

Pár miliméternyit sikerült belőle elhasználni úgy fél-egy év alatt. Nagyon nem szeretem. A bőröm száraz és húzódik használat utána. Pattanások,miteszerek tekintetében nem vettem észre semmi változást. Egy előnye van, méghozzá hogy elég gazdaságos, nehezen fogy. Szerintem én vahy 8évig használnám. Bár ez lehet annak is köszönhető hogy nagyon nyögvenyelősen veszem rá hagam hogy rendszeresen használjam.
Az utolsó használat feltette a pontot az i-re... a benne lévő szemcsék összekaristolták az arcom mindkét oldalát és a nyakamat is olyan szinten hogy 2 napig fájt ,égett és további napok teltek el úgy,hogy úgy néztem ki mint akit egy macska megtámadott... a karcok még be is sebesedtek, szóval nem sima kis felületi simogatás történt... hiába szoktam finoman végezni az arctisztítási rutinomat.
Összegzésként: 2-3 miliméter hiányzik belőle de kivágom a szemétbe lelkiismeret furdalás nélkül.
Maximum szakálas-borostás férfiaknak tudnám elképzelni akiket a szőrzet megvéd a közvetlen sérülésektől,nem finom bőrű nőknek.

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2022. július 30.

Én igaz csak 1 flakonnal használtam el, de azt is nyögvenyelősen. A legnagyobb problémám vele, hogy akárhányszor ezt a zöld színű sampont használom, annyira kiszárad a fejbőröm, hogy a hajamba beletúrva mini lemezekre válva "porzik" a fejbőröm. Hozzá kell tennem hogy soha nem voltam korpás... ez is 2-3 nap múlva elmúlik és nincs semmi baj míg újra hajat nem mosok ezzel a samponnal... ha ez több nap-hét vagy hónap,akkor addig...
Ugyan ezt tapasztalom ha a zöld színű Varga hajcseppet használom. A pirosnál semmi hasonló. Gondolom a zöld termékcsalád összetételében van valami amit nem bír a fejbőröm.

Micro Cell 2000 Nail Repair Tápláló Körömlakk-Lemosó

Micro Cell 2000 Nail Repair Tápláló Körömlakk-Lemosó
2018. január 31.

Egyszerűen szörnyű körömlakk lemosó.
A lakkot még csak csak le lehet mosni vele... de katasztrófa mennyire szárít.
Használat közben a körmöm kifehéredik annyira kiszárad tőle.
A márka körömerősítő lakkjának lemosására vettem,de nemgogy hozzásegítene a köröm erősödéséhez, inkább mégjobban kiszáradt és méginkább töredezett míg ezt a lemosót használtam. Drága és ártalmas. A 300Ft-os Dm-es lakklemosó is jobb ennél. Kidobni nincs szívem, ahhoz túl drága ,pedig csak párszor használtam,de utálom, szívesen megválnék tőle.