Csanadivivi

Regisztráció dátuma: 2015. december 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. december 14.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. április 23.

Fél áron vettem meg és így fogjuk rá, hogy megérte. A fedése közepes, akinek nincsenek nagyon látható bőrhibái, annak biztosan beválik. Nekem sajnos az állandóan kipirosodó arcomra ez édes kevés. Púderrel majdnem kibírja egész nap, de a teljes áráért semmiképp sem fogom újra megvenni. Szerintem nem sokkal tud többet, mint egy fele annyiba kerülő Maybelline.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2018. december 18.

Engem eddig elkerült ez a nagy hype, ami körülötte van, most szereztem csak be. Viszont minden tisztelem annak,aki ebben “fürdeni” tud :D Én 1 fújást bírok elviselni, különben instant migrén. Nagyon kellemes, édes illat. Jóval komolyabb,mint a Pink Sugar (nem is értem,hogy lehet párhuzamot vonni köztük). Tartóssága 20 csillag, a szerdán befújt ruhámon még most is érződik. Minden napos használatra nekem sok lenne, váltogatom mással, mielőtt megcsömörlök tőle.

Ps.: Tegnap éppen fizettem az egyik drogériában,amikor bejött két lány. Azonnal megcsapott ennek a parfümnek az illata, de olyan erősen,hogy szerintem az egész mögöttem álló sor elszédült tőle, köztük én és a pénztáros is. Légyszi mértéket lányok, azért mert ti nem érzitek, a környezetetek igen!! :D

Body & Soul Makeup Ei

Body & Soul Makeup Ei
2018. december 4.

Az eddig vásároltak közül, ez a szivacs bírta a legtovább. Nem foszlott, nem deformálódott, szépen és könnyen lehetett tisztítani. Tökéletesen bevált mindennapi használatra. Nem próbáltam a hasonló felsőbb kategóriás szivacsokat, de drogériás viszonylatban szerintem ez a legjobb :)