csdorii

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2020. május 27.

Nekem ez a tökéletes fésű, és nem csak vizes hajra. Szinte derékig érő, gubancolódásra hajlamos hajam van, eddig soha nem mertem vizesen fésülni, mert minden fésű iszonyatosan tépte. Ezzel gond nélkül, mindenféle fésüléskönynítő spary nélkül fésülöm ki a csomókat. Mindenkinek csak ajánlani tudom, minden hatípusra. A húgom göndör, vastagszálú haját is gond nélkül kifésülöm vele. A nyél sokat segít, örülök, hogy vannak végre "nyeles" fésűk is a portfóliójukban.

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2020. május 26.

Számomra ez tényleg egy elixír! Hajvégeken szárazságra hajlamos hajamra használom 2 hónapja, csodát tett a fénytelen, töredező hajammal. Az illata is isteni! az ára valóban húzós lehet, de szerintem nagyon sokáig elég lehet ha nem ész nélkül keni az ember. A fodrászom szerint 1 pumpa egy szinte derékig érő, vékonyszálú hajra bőven elég, ha ennél többet rakok elnehezíti a hajvégeket,de egyáltalán nem fejti ki jobban a hatását. Én akkor teszem fel, amikor a hajam még éppen hogy nedves, így a szárítás és fésülés hatására nem hagy maga után olajos foltokat, összeragadt hajszálakat.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2020. május 26.

Én nagyon szeretem, az EFFACLAR termékcsalád többi tagjával együtt használom, és nekem nagyon bejött. A bőröm több helyen zsíros, pattanásos, de vannak rajta száraz foltok is, a pattanásos részeket hámlasztja, a szárazat nem bántja. Megszokásból micellás vízzel áttörlöm az arcom, és utána használom a lemosót, hogy teljesen tiszta legyen az arcom. A legnagyobb kiszerelést vettem (400 ml), de 3 hónap alatt még a fele sem fogyott el, talán a 3/4-nél járhatok , pedig napi 2x használom (amikor nem felejtem el reggel),szóval nagyon sokáig elég, kevés is elég belőle, szépen felhabzik, jó befektetés.