CsehGigi

Regisztráció dátuma: 2016. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2018. július 3.

Egyszerűen imádom, all time fav szempillaspirálom.:) Gyönyörű pillákat csinál, hosszít, dúsít, göndörít. Az elején kicsit sok festéket vesz fel, de pár használat után tökéletes. Nem tapasztja össze a pillákat, Szuper tartós, egyáltalán nem potyog. A göndörséget sok sok óra után is ugyanúgy megtartja. Tökéletes, már többször (általában Glamour napon) újravásároltam.

Catrice Ombre Two Tone Ajakrúzs

Catrice Ombre Two Tone Ajakrúzs
2018. július 3.

A kiárúsításon vettem meg a 030as árnyalatot, már rég kerestem ilyen színt.:) Nagyon krémes, nagyon pigmentált, úgyhogy vigyázni kell vele, nekem kicsit erős a kontraszt, úgyhogy az ujjaimmal kicsit elszoktam dolgozni, Szuper tartós, kopik, de még órák múlva is, evés, ivás után is látszódik. Nekem igazából nagyon bejön az egész formula, szín, minden.:)

ui.: szerintem úgy a legkönnyebb felvinni, hogy a felső ajkakra rendesen felvisszük, aztán megfordítva az alsó ajak kontúrját a sötét színnel meghúzzuk, majd visszafordítva rendesen kifestjük;)

RdeL Young Chocolate Lovers Eyebrow Pomade (régi)

RdeL Young Chocolate Lovers Eyebrow Pomade (régi)
2018. március 3.

Imádom! Igazából se a por, se a ceruza nem vált be annyira a szemöldökömre, és ki szerettem volna próbálni egy pomádét, de nem akartam rögtön egy drágát venni, így 1100 forintért elcsábultam :D a szín tökéletes a sötétbarna hajamhoz, nagyon könnyű precízen felvinni, a hozzájáró kis ecset használható, de nekem az essence ferde ecsetével jobban bevált de pl utazáshoz ez is teljesen jó, és egyszerűen számomra sokkal egyszerűbb és gyorsabb a használata mint a ceruzáé/poré. sajnálom hogy limitált, de remélem sokáig elég lesz, újravásárolnám.