csellareva

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Revuele Purifying Peel Off Glitter Mask

Revuele Purifying Peel Off Glitter Mask
2019. április 26.

Pixiboxban volt benne. Amikor elkezdtem feltenni megcsapott az alcohol szag. Szoval nem értem miert kellett teletenni vele. Majd amikor megszàradt, csak az orromròl tudtam leszedni. A többi területen annyira húzta - nyúzta a böröm, hogy kénytelen voltam valahogy vízzel leszedni. Rendesen fájt mintha gyantàznàm az arcom. Utána a kis csillàmokat alig tudtam leszedegetni. Mindezek után a böröm viszket és piros.azt hiszem nincs mit mondjak ...

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2018. május 31.

Ha nem is mindenmentes, de azért kihagytak belőle jó pár egészségtelen dolgot. Az illatával nekem nincsen gondom, valóban erős, de kb fél óra után már nem is érezhető a hajon. Remélem azér tilyen illatos mert sok benne a levendula-olaj :)
A pumpa nagy segítség, kis mennyiség is elég belőle így nem pazarolja az ember. Nem szárítja ki a hajam/fejbőröm, és nem viszketek tőle !!! Éljen , éljen :)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2018. május 31.

Ez a termék egy mintapéldája annak, hogy az Avon is tud nagyon jó kreálmányokat a piacradobni. Próbáltam sok más hajolajat , messze ez a legjobb és nem drága. Kizárólag a hajvégekre kell tenni belőle! Már kb 5 éve használom ezt vagy a zöld üveges változatot.